Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljegyezte a barátnőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezte a barátnőjét, közben meg csalja?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, tényleg nagyon tömör leszek. A legjobb barátnőm már több mint egy éve együtt van a barátjával, a baj az , hogy mostanság a barátja rámszállt, msn-en olyanokat ír, hogy benyúlna a bugyimba, meg hogy annyira átkarolna miközben lüktetne bennem, egyéb perverzségeket, én mondtam neki, hogy álljon le , mert elmondom a legjobb barátnőmnek, aki ugye a sráccal jár... amikor meghallottam barátnőmtől, hogy eljegyezte a hétvégén és mutatta a gyűrűt is azthittem ott esek össze, azon gondolkozom, kinek udvarolgathat még ez a srác, és lehet hogy már rég megcsalta, lehet hogy nem is egyszer, de akkor miért jegyezte el? és hogy elmondjam-e a barátnőmnek, olyan boldog volt amikor mutatta a gyűrűt az ujján és mindig mondja hogy olyan jól érzi magát a barátjával :/ tegyem tönkre az álomvilágát, azt nem akarom. viszont azt sem, hogy más tegye tönkre, és hogy átvágják... mit tegyek? L/20 bnőm 22
2010. nov. 22. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb most, mintha később tud meg dolgokat...

Nehogy eltitkold már előle, amúgy elég trágya alak lehet, nem kár érte.

2010. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz! Függ attól is hogy milyen a barátnőd! Mert ha most ilyeneket mondasz lehet megharagszik rád, és nem áll veled szóba többet. Viszont ha jó fej, akkor majd ha lenyugszik akkor megköszöni neked hogy időben figyelmeztetted. Szóval nem könnyű dönteni hogy mi a jó. Én talán nem mondanám neki el egyértelműen, hanem próbálnék utalni rá, hogy gondolja át, hogy jó ötlet e, és hogy tényleg ezt akarja, és hogy bízik e a srácban. Amúgy lehet hogy a srácnak is csak a szája jár, szeret hódítani meg ilyenek, meg felhívni magára a figyelmet, közben meg lehet szereti a lányt és nem csalná meg.
2010. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki! Vagy msn-ezzetek együtt a sráccal, úgy hogy a pasija nem tud róla.
2010. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet Ők tesztelnek Téged!! :D
2010. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább tőled tudja meg, mint tapasztalatból...
2010. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mentsd el a beszélgetést és mutasd meg a barátnődnek
2010. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!