Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tényleg csak ennyi volt? Előre is bocsánat a hosszú történet miatt.

Figyelt kérdés

Rólunk pár szó : Egy közös barátunk által ismerkedtünk meg,heti legalább 2 nap egy társaságban vagyunk(minimum 5 órát),közel lakunk egymáshoz.Ő egy tipikus Casanova,imád mindenkivel flörtölni és a lányok is harapnak rá nagyon...A társaságunkból mindenki azt feltételezi,hogy van közöttünk valami,mert mindig együtt övünk-megyünk kocsival,sok közös progink is volt társaságon kívül(amit ketten csináltunk,kajálások,séták,beszélgetések).Egy buliban valahogy egy ágyban keveredtünk :D de csak csók volt meg egy-egy más dolog :) de a buli után nem beszéltük meg mi is van köztünk...Majd 1 héttel a buli után áthívott magához,de nem akartam magam rögtön megadni így nemet mondtam,ő erre elment egy másik lányhoz ba**ni,de végül mégsem ment mert kiderült hogy a lánynak van barátja...közben én írtam neki egy üzit,hogy megkellene beszélni 1-2 dolgot,hogy mi is van köztünk...meg hogy én nem tartom jó dolognak hogy fűvel-fával csinálja...Erre a válasza csak annyi volt,hogy hagyjam őt békén,nem járunk-ne féltékenykedhek,ne szóljak bele hogy ő kivel mit csinál,nem akar tőlem semmit,rosszul vettem tőle a jeleket,úgy tűnik én is az a kategória vagyok aki azt hiszi,hogy 1 csók és már egy pár vagyunk és tartani akarja a 1,5 m távolságot,eddig gondolkozott velem kapcsolatban sexről,de most megijesztettem és ezek után soha...a csók és a többi pedig csak azért volt mert megakarta tudni hogy csinálom...erre annyit írtam,hogy én csak tisztázni akartam a dolgot,hogy mi van köztünk nem akartam folytatást,főleg nem járni...Azóta 1x találkoztunk a közös társaságban,mindenki furcsálta hogy külön jöttünk-mentünk és még szólni se szóltunk egymáshoz...Tehát az infók alapján...Szerintetek tényleg ennyire bunkó és nem akar tőlem semmit vagy csak letagadta ? Nem tartom logikusnak,hogy miért fáradozott volna ennyit(közel 2 hónapot)ha csak szórakozott...Ezentúl hogyan viselkedjek vele ? Főleg fiúk válaszát várom,de a lányok segítségét is szívesen fogadom ! És bocsánat a hosszú story miatt csak így remélem világos minden a helyzetünkben :)


( 22/L és 23/F )


2010. nov. 23. 04:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, hogy csak szexet akar, akkor az úgy is van, felesleges reménykedned...
2010. nov. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen egyértelmű a viselkedéséből, hogy csak le akart VELED IS feküdni ennyi, addig kedves tündéri volt míg az ágyig el nem jutottatok, de mivel nemet mondtál így ennyi volt számára ez a kapcsolat-féle.


Hiú ábrándokat kergetnél ha reménykednél még vele kapcsolatban...26/f

2010. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak magara vette amikor visszautasitottad azert tagad mindent. megertem ha lehet sok mas miert alazkodjon meg neked. 18 f
2010. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne már! Hát nem látod milyen? Te is találhatnál már magadnak egy jóravaló fiatalembert, nem ezt a kis gyerekes p*cst, aki semmibe veszi a lányokat, mint egy 16 éves.

Annyi egyedülálló pasi mászkál a városban, te meg pont ilyenre buksz. Hát viseld is a következményeit, mert ebből szerelem nem lesz.

2010. nov. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már miért lenne bunkó. Pontosan tudtad hogy ilyen. Még el is mesélte neked a hódításait ezek szerint. szemed láttára flörtöl a környező nőkkel. Ez tetszik neki. Biztos te is vonzó vagy a számára, mint a nők 90 %-a. haverkodott is veled, és megcsókolt meg közeledett. Aztán hagyta a dolgot, mert tudja magáról hogy nem akar komoly dolgot. Erre te rákérdeztél, hogy akkor mi is van, ő meg még jobban eltávolodott. Annyi történt, amit mondott is, hogy részéről ennyi volt. Ha barátkozni akarsz vele, akkor ezt megmondhatod neki, hogy részedről is, de ez nem zárja ki hogy találkozzatok, mert jó barátodnak tekinted. Ha viszont barátkozni nem akarsz vele, akkor kerüld el. Hitegetni nem akart, ennyit jelent. Ezen nem értem miért kell megsértődni.


32/N

2010. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!