Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el véglegesen?

Figyelt kérdés

Már 3-nak teszem fekl ezt a kérdést,mert vannak fejlemények :(


Itt az előző: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Na szerintem ennyi idő elég ahhoz,hogy visszaírjon ha akar =/ Jó,hogy nem láttam még a lányt csak képről,de már abból az 5 mondatból is többre néztem mint azt akit ismerek 3 éve =/

Szóval lényegében elb@sztam azzal,hogy elmondtam neki nem cigizek,meg nem iszok ?

Vagy csak ő hitte azt,hogy engem látott,de végig azt a másikkal kevert össze és az tetszett meg neki (egy gyerek akire azt hitte,hogy én vagyok) és miután rájött,hogy nem én vagyok az ink nem is akar megismerni ?


2010. nov. 24. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, felejtsd el. És ne várd már el, hogy három kérdést visszamenőleg elolvasunk.
2010. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tőled nem is várom el-.- bíztam benne,hogy van rendes válaszoló ezen az oldalon...... aki segít
2010. nov. 24. 17:17
 3/19 anonim ***** válasza:

elolvastam mind.

én mikor nem válaszoltam egy levélre, akkor az azért volt mert nem akartam a sráctól semmit... sajnálom :((

2010. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
de szerintem biztos hogy nem a cigi meg az alkohol miatt, valami oka csak van,de ostoba az a lány aki ezért tenné...
2010. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De az előző levelében tökre levágtam,hogy nem vagyok közömbös,mert már látott=/

De nem mondtam neki semmit amitől így venneém a kedvét és ez 100%.

Az egyetlen amit mondtam az ez,h no cigi,no alkohol,meg,hogy nem én voltam a vonaton,ja és felejtse el azt akit látott :) :(:(:(

2010. nov. 24. 17:33
 6/19 anonim ***** válasza:
igen, ez tudom nagyon rossz:( írtál neki azóta ?
2010. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam,mer tnem merek.

Félek,hogy nem is akar semmit és csak beégek :(

eEzért kérdezem itt,hogy mit tegyek ?

2010. nov. 24. 17:48
 8/19 anonim ***** válasza:
akkor szerintem hozz fel egy új témát, érdeklődj után, nem veszítesz semmit ha újra írsz neki:) lehet akkor nem volt ideje később meg elfelejtett írni :) ne légy bátortalan :D
2010. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És,ha ráírnék,hogy miért nem írt vissza ?
2010. nov. 24. 17:55
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem ne, mondom hozz fel egy új témát, ne vond kérdőre :)) talán hogy mizujs vele azóta, biztos történhetett egy s más amikről lehet beszélgetni:D
2010. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!