Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véglegesen befejeztem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véglegesen befejeztem a volt párommal, mégis hogy jussak túl rajta?

Figyelt kérdés

1,5 évig voltunk együtt a párommal,a vége felé eléggé elfajultak a dolgok,rengeteget vitatkoztunk.

1 hónapja szakítottunk,de mindig beszéltünk.

Megszakítottam vele tegnap mindennemű kapcsolatot,mert nagyon megbántott,amit a női büszkeségem már nem bír el és bocsánatot sem kért.De nagyon hiányzik,egész nap ő jár a fejembe,sírok,de nincs az a pénz,amiért újra megkeresem,mert már nem tudnék rá úgy nézni.Főleg esténként rossz,olyankor visszavenném msnre,ráírnék,beszélgetnék vele.

16L,22F


2011. márc. 28. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrével.


Annyi pasi van a világon mint a nyúlsz@r, vesd közéjük magad.

2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel. Én is hasonló helyzetben vagyok. Átvert a barátnőm, megtépázta a büszkeségem, én is csak rá bírtam gondolni egész nap, viszont tudom, hogy ebből már nem lehet semmi, mert csalódtam benne. Nem az már akibe egykor beleszerettem, így hát nagynehezen rávettem magam, hogy megszakítok minden kapcsolatot Vele. Tudom nehéz, de ez az első lépés, hogy kilábalj ebből a helyzetből. :(
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha lefoglalom magam is eszembe jut,és képtelen vagyok más pasik közé vetni magam,iszonyúan hiányzik:(De vígasztal hogy nem vagyok egyedül.
2011. márc. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!