Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés
vége lett és rettenetesen fáj. mit kéne csinálnom? nincs erőm semmihez meg kedvem sem. nem tudom rászedni magam semmire.
2010. nov. 25. 13:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ma lett vége véglegesen de már érett pár héttel ezelött is és augusztustól fogva tartott de ő volt az első igazi szerelmem
2010. nov. 25. 13:58
 12/19 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?


Amúgy ez másokkal is így van, ez tök normális érzés.Viszont az a legrosszabb h. rá godnolsz,mert így csak nehezíted magadnak a dolgot.


Hány éves vagy?

2010. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az nyugtasson meg, hogy nagyon-nagyon sokan voltak már így és mindenki azt hitte, hogy képtelen túlélni és túltenni magát rajta, de előbb v utóbb mindenkinek sikerült és mindenki azt hiszi , hogy az ő szakítása csalódása a legnagyobb........
2010. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

ma lett vége véglegesen de már érett pár héttel ezelött is és augusztustól fogva tartott de ő volt az első igazi szerelmem"


És erre mondod te azt, hogy az idő nem segít? :) Majd, ha fél év múlva sem múlik, akkor térjünk vissza a kérdésre szerintem. Ok? :)

2010. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap lett vége a kapcsolatomnak és egész nap gépezek..és azt várom h jöljön msn-re de nem tudom miért már nem akarok vele kibékülni inkább hagyom..és te is tedd azt menny inkább a haverokkal bulizni(:
2010. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nincsenek haverjaim
2010. nov. 27. 16:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Keress vmi elfoglaltságot magadnak. Vagy ha már otthon ülsz, legalább menj fel vmi társkereső oldalra, és keress vmi "búfelejtőt" estére ;), nappalra, holnapra. Randizgass (nem kell komolyan gondolnod senkivel, csak "csajozz"). Esetleg járj el gyúrni, futni, vagy csak nyomj otthon fekvőket, nézz vígjátékokat. Ha msnen fent van az exed, töröld onnan. Kb ennyi. Jah, és még egy dolog: az IDŐ valóban segít ;) Ő segít a legjobban.
2010. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is kb ugyanezt éltem át. Első nagy szerelem, aztán egyszer csak vége lett. Én azt tettem amit fentebb írtam. Eljártam össze-vissza, és "millió" Nővel randizgattam. Próbáltam felejteni. Szval, visszatérve az előző kommentemhez: neked is ezt javaslom, mert ha mély önsajnálatba, és "gyászba" borulsz, attól csak mégrosszabb lesz. Mindenkivel történt már ilyen. Én pl egy hétig nem tudtam enni. Próbálkoztam egy szendviccsel, de azt is kihánytam. És most? Most együtt élek már egy lánnyal, másfél éve vagyunk együtt, és visszagondolva: hihetetlen boldog vok, hogy akkor annak a kapcsnak vége lett, mert én vagyok a világ legboldogabb ember. Szval: ne keseredj el ;)
2010. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link] talán ez segít...

Nekem 2 éve ért véget az elsővel a kapcsolatom. Már jobban vagyok, és eljutottam oda, hogy nem gondolok mindig rá, és hogy szeretnék mással egy új kapcsolatot. Nem tudom hogy túl vagyok -e rajta, de vigyázz, bele ne betegedj.. Nekem ugyanis 2 hónappal azután hogy elhagyott mindenféle vándortüneteim lettek. HOl fulladtam, hogy sírógörcsöm volt, de az ellenállóképességem ,és az immunrendszerem is nagyon lecsökkent. Tudom hogy nagyon szar, de rajtam az is segített, hogy pl. végzős főiskolás voltam. VOlt mit csinálnom, vizsgák, szakdoga. Elterelték a figyelmem. De mondom bele ne betegedj, nem ér anyit.

2010. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!