Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a párom, már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom, már nem szeret, én nagyon szeretem, nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Tudom, most majd azt mondjátok felejtsem el, persze így lenne a helyes! Nagyon szeretem, és nem értem, hogy történhetett, egyik nap még velem volt, boldogok voltunk, másnap már azt mondta nem tudja mit akar, és rá egy napra szakított is velem! Voltak problémák, de mind olyan volt, hogy akarat kérdése és sikerülne megoldani! Elmondta, hogy nem szeret és ennyi, utána rá pár percre, meg, hogy régebb óta nem szeret! Ő se tudja szerintem igazán mióta!

Komoly kapcsolat volt,terveztünk... Szakítás előtt pár hete, mondtam is neki, hogy én komolyan tervezek vele, gondolja át, hogy ő is így érez-e, mert ha nem sajnos, nem egy irányba tartunk! Azt mondta komolyan tervez velem ő is...és most itt vagyunk...Azóta nem akar velem beszélni, nem hagyja, hogy elmondjam én mit gondolok, nem kérdezhetem meg, hogy a problémák miatt múlt-e el! Ellenséges velem! Én azt hittem, hogy ha el is múlt a szerelme, akkor legalább emberként szeret, azért mégis csak több évig együtt voltunk, de még úgy se szeret!

Nem értem, ha szép volt ez a pár év, hogy lehet így kitörölni! Nem lényeges dolog, de a közösségi oldalakon még mindig nem törölte a képeimet, és még mindig "kapcsolatban" a státusza!

Kérlek segítsetek! Tényleg így elmúlhat a szerelem, vagy megzavarodott?


2010. nov. 25. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, akkor nincs mit tenni, ezt nem lehet erőltetni, lépj tovább, keress egy új kapcsolatot, ami talán majd feledtetheti veled.
2010. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

23 évesek vagyunk! Hát nekem nem megy a továbblépés még...De nem tudom megérteni, hogy egyik nap még semmi baj, vagy már lehet, hogy volt, de akkor elmondhatta volna!

Az bánt, hogy nem hagyta, hogy én is elmondjam amit szeretnék, nem erőltetni akarom, hogy szeressen, csak, hogy meghallgasson!!4év után ennyi járt volna nekem is azt hiszem!:(

2010. nov. 25. 14:11
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az akkor volt , ez meg most van"


Mivel nem látni bele a másik fejébe így nem tudhatod, hogy mennyi ideje játszotta már meg a kedves aranyos szerelmetes cuki kis párocskádat....


Ami nem megy nem szabad erőltetni, együtt lennél olyannal aki téged sosem fog szeretni csak te őt???

Baromság!!!


Ez olyan mintha azért lennél vele mert eltart fizeti a csekkeidet, meg van hol laknod....

2010. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem volt baja, vagy te nem láttad rajta?
2010. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy mindenáron vele akarok lenni, mert ha nem tud szeretni, akkor úgy nem lennék boldog én se, ő se!Ezt nem akarnám!

Igazából civakodó pár voltunk, nagy veszekedések, aztán kibékülés, az utóbbi időben, nem veszekedtünk, pár hete még büszkén mutatott be egy barátjának! Voltak problémáink,örökös gond volt a haverokkal való találkozás! Volt, hogy velük akart lenni hétvégén, de velem találkozott, én erre mondtam neki mindig, hogy mivel mi is csak 7végente tudunk találkozni, és velük is, találjon rá megoldást, ebbe nem segíthetek, mert nem akartam az ő idejét beosztani! És mindig inkább velem volt, aztán persze engem okolt...

2010. nov. 25. 14:17
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem szeret igazán veszekedni.

Mert még nem volt elég érett egy párkapcsolatra. Áldozatokat hozott, mert azt hitte, attól majd jobban fogja érezni magát. Nem így lett. Lényegében természetes, hogy szakított.

2010. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Lehet, valaki azt mondta, nem érett még a kapcsolatra, így van biztos, csak abban reménykednék, hogy majd rájön, hogy hiányzom neki, vagy majd, úgy érzi, hogy érett már..tudom, ha eljön az az idő, akkor sajnos már nem én leszek az akiben társat keres, hanem másba:(

Csak rossz, hogy az akivel együtt vagy évekig, már nem szeret, és nem az, hogy nem szerelmes, hanem valamiért mintha megutált volna, ellenséges, nem beszélünk napok óta, nem akarom keresni már, nem akarom zaklatni, mert utána, egyszer beszéltünk, nem akart, megpróbálom nem keresni..de esélytelen, hogy majd ő megkeres?csak szeretnék vele beszélni még egyszer!

2010. nov. 25. 14:29
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor sokkterápia. Megkeresed, és nem hagyod, hogy szó nélkül elmenjen. Ennyi.
2010. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, de a válaszokat olvasva, nincs értelme,és magam is úgy gondolom, nem akarok én erőszakos lenni vele...fáj a szakítás is, fáj, hogy nem szeret, de az is nagyon fáj, hogy így ki akar törölni az életéből, és úgy érzem azért arra nem adtam okot!Azért kértem itt segítséget, mert a barátaim, azok igazából nem tudnak semmit mondani, nem hiszik el, mert ők azt látták rajta, hogy szeret, és számukra hihetetlen...az ő barátaival én nem beszélek, a családja szeretett, én azt hittem, ha összeköltözünk(tervben volt), akkor minden jobb lesz, több ideje lenne a haverjaira, és hétvégén bulizhat...azt hittem akkor majd jobb lesz minden! Mikor utoljára láttam magától mondta h örökké szeretlek! tudom, valószínűleg hazudta, de ez az utolsó mondata, és rá két napra már vége! Bocsi, hogy össze-vissza írok,de ti vagytok az utolsó reményem, jól esnek a válaszok, örülök, hogy vannak ilyen jó akaró emberek!köszönöm
2010. nov. 25. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!