Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek idegesítem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idegesítem ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, ő 14 éves, én pedig 12. Nagyon tetszik nekem és már tanév elejétől mindig bámulom :S Szerintem kiboríthatom őt. Pedig nem akarok annyira feltűnő lenni.

Mikor bemegyünk a suliba, akkor is mindig mögötte megyek.

Onnan gondolom, hogy idegesítem, hogy mindig rám néz több másodpercig, mint aki azt figyeli, hogy miért bámulom.

Nagyon kellemetlen ez nekem.


Szerintetek?


2010. nov. 25. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Még gyerek és nincs abban semmi rossz, ha bámulod...

Barátkozz vele össze!:)

2010. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak bebeszéled magadnak, hogy idegesíted, és valójában azért bámul mert tetszel neki.
2010. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy tetszem neki...

Ő nagyon "menő".

2010. nov. 25. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam így :D

bár én ak 15 voltam kb xD ő meg 18 :D

őt nem idegesítette a dolog annyira csak ak ha volt vele valaki egyébként mindíg kedves volt mert kinyitotta előttem az ajtót meg minden :D

szal szerintem őt se zavarja :)

2010. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én si 12 vagyok! ha annyira menő akkor vagyázz vele mert könnyen lejárathat mások előtt..
2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még anno amikor 12 voltam nekemis tetszett egy srác a 8.-ból, ráadásul tesóm osztályátrsa volt és egyik legjobb haverja még most is. =D jóba voltam énis vele =) de végül nem lett semmi =) mert mondta, hogy fiatal vagyok hozzá 15/L
2010. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az a menő?:xD
2010. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

19:13

A menőt nem úgy értem, hogy nagyképű, beképzelt, hanem csak úgy, hogy mindenki tudja, hogy ki ő. De egyébként szerény és rendes.



19:14

Én is így vagyok, bátyám osztálytársa és haverja. Lehet, hogy azért nem beszélget velem, mert ciki lenne neki a haverja húgával jóban lenni.

2010. nov. 25. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömről is mindenki tudja, hogy ki ő, de azért mert 100 kilóméteres körzetben már mindenhol volt részeg xD És ez nem vicc :-)
2010. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát ez jó xD
2010. nov. 26. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!