Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen sok mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok mindent kihozok a páromból, ennyire szeret, ennyit változhat?

Figyelt kérdés

hogy lehet hogy párom sose próbálta volna ki a szex egy bizonyos formáját, most megtette velem,

sose nyúlt magához más előtt, előttem igen,

a világért se borotválta volna le szakállát, most kérés nélkül mindig?

sőt mondta h szeretne tőlem babát, de majd kicsit később, és hogy eddig nem volt házasságpárti de feleségül venne hogy legyen lakásunk majd 30 éves korunkra.

meg mondta vigyázzak a pénzére

fél éve vagyunk együtt, 24 évesek vagyunk


2010. nov. 26. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja.A pénzátadós dolgot meg majd megbánja később:).
2010. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem fogja, mert mondta én vagyok első barátnője, aki nem vetet magának dolgokat, egy pasimmal se vetettem semmit, sőt inkább én vettem magamtól mindig mindent másoknak :) apámat tesómat is jóformán én tartom el, magamra is alig költök

nem szeretek shoppingolni, buliba ritkán járok, már csak azért is mert a rockot vagy az operát jobban szeretem

nem vagyok a partyzós, strandolós szolibaba tipus

nincs műkörmöm és hétköznap vagy melóba nem sminkelem magam csak ritkán

szal nem tartom magam tipikus nőnek, de ettől még nőies vagyok persze :)

2010. nov. 26. 01:02
 3/18 anonim ***** válasza:

Jól van-jól van kicsim.Ügyesen csinálod,biztosan szeret téged.

Egyébként a lakáson belül hol található az a pénzes boríték:D?

2010. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
még nem raktam el pénzt, csak mondta h tegyem el, külön lakok még páromtól, csak fél h ő elköltené a manit
2010. nov. 26. 01:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A választ a kérdésedre te magad irtad le! Azért szeret ennyire mert ilyen vagy.Valoszinuleg azelott inkabb a másik fajta(mukörmös,plázás,ezt vegyél nekem) jellemmel talalkozott.Téged meg akar becsülni,megtartani,mivel szeret,ezért mindent megtesz,h.boldog légy! Kevés az ilyen pasi,becsüld meg!
2010. nov. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csak remélem h elég jó leszek e neki, és hogy ő sem fog soha alaptalanul féltékenykedni, mert okot nem adok rá az tuti
2010. nov. 26. 02:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezzel demstralja hogy nagyon szeret hisz megtesz mindent ami elotte masnak nem tett meg. A penz dolog is azt mutatja, hogy feltetel nelkul bizik benned ezzel mutatva a jovot is hogy ami az ove azt teljesen megosztja veled vagy neked ad mindet mert csak Te szamitasz neki semmi mas. Az is rendben van hogy meg varni akar a babaval hazassaggal ennek szamtalan oka lehet pl lakas stb. egyebkent ha ram hallgatsz most elfogadod ezeket a dolgokat pl penzre vigyazas stb. Mert most annyira szerelmes szegeny szerencsetlen ferfi sorstarsam, hogy ha valamit is visszautasitanal azt rogton a szerelem visszautasitasanak is venne :)
2010. nov. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

hidd el, hogy nem szerencsétlen :)

én is szeretem nagyon :)

2010. nov. 26. 02:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem becsüld meg és éljetek boldogan :)
2010. nov. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
hol lehet ilyen nőt találni?
2010. nov. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!