Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint nem számít a méret. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy őt nem érdekelné, hogy a pasinak 3 centis van, hogy ha nagyon szeretnék egymást.
2010. nov. 26. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, tényleg nem a méret a lényeg! a lényeg, hogy mennyire ügyes vele...
2010. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szamit a meret. Egyebkent ugy meg nem jartam, hogy egy pasinak kicsi volt a farka, es emiatt nem boldogultunk, de ugy mar igen, hogy tul nagy volt nei, es nagyon fajt. Hidd el nem annyira aldas a nagy farok. A batyamnak van egy munkatarsa, es elmeselte, hogy neki oriasi van, es hogy mennyi baja van vele. Volt olyan lany, akivel minden szuper volt, addig amig nem került sor a szexre. A lany egyszerüen azt mondta, hogy ezzel engem te nem fogsz megb.aszni, es otthagyta. Ez komoly. Ha egy lany szeret teged, az farokmerettel együtt szeretni fog.
2010. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem számít!!!!!!!!!!!!(nekem legalább is)
2010. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a kicsi befér, nagytól paráznék és már csak azért se férne be, mert túl szűk lennék... a pasimé 12 cm, az elején arra is azt hittem, h nagy, ezért nem fért be, de amióta befér is mindig csak nehezen... (kivéve, ha fáradt, és neki se akar megállni, olyankor aztán van idő gyertyákra meg hasonlókra ... és befér zökkenőmentesen) még sosem éreztem, h kicsi lenne... na jó a 3 cm biztos kicsi, de hát... naaa az még gyerek kuki, a gyerekek meg nézzenek mesét...


***


persze elernyedve más, a barátomé is max 5 centi lehet mikor nem merev, hihetetlen mekkorát tud nőni... minél kisebb ill minél jobb a technikád annál jobb a nagy fáj, nem fér be és csak frusztrálja mindkét félt...

2010. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A ki nevel a végében mondták:


"A farok méret? ááá az nem annyira számít!

Judyval szoktunk is róla veszekedni. Szerinte az óriási farok a jó... - szerintem meg a hatalmas!"

2010. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem számít a méret. Csak legyen nagy :D
2010. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem nagy van és vastag is, volt olyan hogy a nö nem feküdt le velem inkább cumi volt de volt olyan is hogy csak a felét tettem be mert annyit engedett be de van aki nagyot szereti azon lovagolni
2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a barátomnak elég kicsi van és állandóan ezen hisztizik, de nekem pont tökéletes, hidd el a nőknél nem számít annyira inkább a pasik viszik túlzásba ezt a méregetést
2010. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amíg kellően nagy, addig valóban nem számít a méret.
2010. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran fordul a vilag. Egyszer az a jo ha nagy, egyszer az ha kicsi.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!