Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érzelmileg zavarodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmileg zavarodott lányon, hogyan segítsek? (ezt nem fogom hagyni. )

Figyelt kérdés
Van egy lány, 2 hete vagyunk együtt.. Szeret, és belém van zúgva. Szemembe mondta hogy szeret, de érzelmileg zavart . Tudom, hogy szeret. Mondta , hogy szemembe nem bír nemet mondani. Nagyon zavart. Azt hiszi ha vége lesz ennek a kapcsolatnak, akkor majd megnyugszik. De nem.. Ezt tudom hogy nem, mert annyira szeret mint én őt.. Ennek ha vége lesz úgy is az lesz, hogy 2 hét múlva megint összejövünk. Nem tudok más lányra nézni annyira szeretem. Ő sem.. Ezt tudom.. 13:00kor találkozunk, de tudom hogy nem bír nemet mondani a szemembe, mert ugyanezt eljátszotta 3 nappal ezelőtt.. Hogyan segítsek neki? (azért zavart mert 1 év 10 hónapos kapcsolata után, 3 nappal én jöttem neki.)
2010. nov. 27. 09:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:

Zavarodott? Ezt miből gondolod?Miért szorulna segítségre?

Most mi a lényeg? Nem akar veled járni?Vagy mi van? :S

Nekem inkább Te tűnsz zavarodottnak.

2010. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
Neked ez megéri? Kell ez neked? Nem biztos, hogy "úgy" szeret. Te tudod.
2010. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
tuti hogy szeret.. tudom hisz a szemembe mondta.. ott sírt a vállamon.. éreztem hogy remeg. 1000% hogy szeret.. Zavarodott mert mondta, hogy ezért akarja hogy vége legyen... nem bír elengedni, de sokszor jobbnak látja.. most is írt smst, hogy nem bír másra nézni de ez a zavartság tönkre teszi.. de segítenék neki.. nem hagyom hogy vége legyen.. ez nekem meg ér ennyit, ha el játsza 20x ugyanezt is végigjárom az utat mert a kapcsolattal semmi baj nincs.. semmi..
2010. nov. 27. 09:34
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos hogy valóban szeret idő kellet volna hogy feldolgozza a régi kapcsolatát most depis azért ilyen nem tudja mit akar. Jobb lenne ha magára hagynád egy időre 1-2 hónapra legalább amikor tisztában lessz vele mit is akar.

Hidd el tapasztalatból mondom én egy 24 éves csajal voltam így 5 éves kapcsolata után jöttem én 3 hétre mondjuk már 2 éve barátok voltunk de nem lett jó vége.

2010. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Figyelj.. ez tuti hogy szeret.. lehet nem szerelem de szeret.. éreztem hogy remeg, sírt.. szemembe nézve mondta hogy nem bír nemet mondani..
2010. nov. 27. 09:36
 6/59 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te vagy zavarodott. Bizonygatod itt magadnak, hogy biztosan szeret, az ilyen elmebetegek szokták kinyírni párjukat féltékenységből.
2010. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszoltál ezért mégegyszer megkérdezem

Zavarodott? Ezt miből gondolod?Miért szorulna segítségre?

Most mi a lényeg? Nem akar veled járni?Vagy mi van? :S

2010. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Válaszoltam, hogy ő írta zavarodott, és hogy tönkreteszi .. nem tudom miért zavarodott, de ő jobbnak látja , hogy ha vége lesz. Ha felhozok 1 érvet a szemébe, akkor már nem bírja azt mondani hogy legyen vége..
2010. nov. 27. 09:43
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

Jajj már.

Ez csak egy süket lerázós duma. Ez olyan mint a "te nálam jobbat érdemelsz".Nem akar veled lenni de sajnál,nem akar megbántani azzal hogy egyszerűen megmondja nem szeret, és azért mond ilyeneket

2010. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Jó de ha nem szeret, akkor miért borult ki mikor megmondta mivan?
2010. nov. 27. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!