Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lányok! Mi teccik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok! Mi teccik meg nektek egy fiún? Mit néztek elsőnek? Külső vagy belső a fontosabb? Milyen legyen a fiú? Zavar, ha 4-5 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 18:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Először megnézi, hogy melyik szubkultúrához tartozol. Ez kb. a felét kiteszi, hogy tetszel-e neki. Tehát emo, diszkóköcsög, fuxos tahó, latin lover, pujáró shávó, metálos, punk, akármi, ami a csajnak tetszik. Megnézi a külsődet, ha bejössz neki külsőre is, akkor kb. 80 %-abn nyertél.


A fuxos tahót, a pujáró shávót és a latin lovert választók utána megnézik a vagyonodat. Ha sok pénzed van, kész, nyertél. Ha nem, akkor sincs nagyobb gond, cask nagy pofád legyen.


A maradékot, plusz az egyebet választók pedig szintén először megnézik a külsődet. Ha bejössz, kb 80%-nál vagy. Itt nem számít a pénz, viszont a pofád a maximum felé konvergáljon.


A személyiségedet totális mértékben elszarják, aránya változó, 0-5% között van.

2010. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha álszent választ akarsz hallani, ne olvasd el.


"Mi teccik meg nektek egy fiún?"


Arc.Ha az arca nem felel meg, hiába van tökéletes teste, jo humor stb, esélytelen..Lehet, hogy én vagyok hülye, meg mindenki jön avval, hogy BELSŐ, BELSŐ, BELSŐŐŐŐ..Szerintem meg marhára nem.Vagyha valaki már ott jár, hogy összejön egy olyannal, aki nem tetszik neki arcra eléggé lealacsonyítja saját magát.Szerintem..Ja és a haj még nagyonfontos.Legyen modern haja, vagy picire vágva, de az álljon is jol neki.A kopasz, vagy hosszú haj nagyon undorító.( Kopasz nagyon kevés embernek jol áll, na de a hosszuhaj..:DDD Az senkinek.. )


"Mit néztek elsőnek?"


Hátulról:A popsijááát..:$

Előlről: ( Nyilván) az arc+haj


"Külső vagy belső a fontosabb?"


Külső megfog, belső megtart.


"Milyen legyen a fiú?"


Külső:Meglehessen vele jelenni akárhol, ergo nézzen ki jol.Ne legyen elhízva.Vékony se legyen.Lehet rajta izom.Ideálom nincs, az egyetlen feltétel, hogy TÉNYLEG jol nézzen ki.

Belső:Határozott, aranyos, kedves, de ugyanakkor férfias.


"Zavar, ha 4-5 évvel idősebb?"

Velem egykorúval, össze se jönnék.1 évvel mindenképp legyen idősebb nálam.A legideálisabb 17 - 20.+1 - 2 év talán belefér.Bár attól függ, kiről van szo.:)

2010. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ja igen.Legyen kisugárzása, és legyen nekem megfelelő, és hozzámillő stílusa.

Uccso vtam.:)

2010. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha kigyurt playboyfius akkor messsziröl kerülöm, álltalába beképzeltek. Legyen inkább átlag falusi, ápolt és kedves!
2010. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20:10 - Végre egy őszinte válasz. Persze utállak azért, mert ilyen vagy, de az őszinteséget értékelem.
2010. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

20:51

Utálhatsz:)

De hidd el, mindenkitől, aki nem álszent, ilyen választ kapnál, hisz milyen h*lye az, aki egy olyannal jön össze, aki nem tetszik neki?Ismerek egy ilyet, de ő amúgyis h*lye, nem lepődtem meg.Nadeez elég ritka.Amúgy amit leírtam szerintem általánosságba sokmindenkire igaz.Te is biztos tetszesz valakinek, hisz azért szerintem ezek nem olyan magas elvárások..Kivéve, hogy nézzen ki jól, mert egy csúnyából sose lesz jó pali, de mondjuk egy átlagos pasi, már tehet azért, hogy jobban nézzen ki.:)

Bár a kisugárzás az, ami még igen fontos..Van egy haverom..Arca szegény 0..De olyan kisugárzása van, és olyan viselkedése, hogy az egész suli imádja, és kihalnánk nélküle..Hihetetlen értékes egy fiú,és bár nem vagyok csúnya ( se egoista, csak aztakarom h értsd ) jopárszor végignézek rajta..Jo, igaz ehhez ismernem kell, mertha csakígy szembejönne velem az utcán ő, vagy hozzá hasonló fiú, ráse néznék..De a lényeg, hogy elméleti síkon mindenki megtalálja azt aki hozzá illik.Gyakorlatilag ( mivel a ffiak és anők száma sose lesz pont egyenlő ) már nem biztos.De nézd pozitívan inkább:)

Ja, ha önbizalomhiányos vag, senkinek se fogsz kelleni, mert ezt mi lányok, messziről megérezzük:)

2010. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Értem amit mondasz, és igazából nem is téged utállak, hanem ahogy kialakult az egész, ezt az igazságtalanságot... :D De mindig kell egy bűnbak. Amúgy persze, hülye lenne az, aki a kevésbé széppel jön össze amikor megkaphatja a 10/10-et is.
2010. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Lényegében akkor aki nem szép az dögöljön meg...
2010. nov. 27. 23:52
 19/22 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem lehet privit írni neked..:)

Én leírtam egy szinte mindenkire jellemző vázlatot..Múltkor aa rádió 1-en volt téma, hogy a csúnyák, hogy látják egy párkapcsolatba egymást.Állítólag szépnek.Szóval szerintem mindenki szép/helyes valakinek:)

2010. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát, én először a külsőt nézem, de utána persze nagyon fontos a belső is! Nem lényeg, hogy nagyon ki legyen sportolva, de én pl nem szeretem a pocakos fiúkat...

szerintem simán belefér 4-5 év korkülönbség

2011. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!