Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú nem igazán mutassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem igazán mutassa ki az érzelmeit, akkor honnan tudjam, hogy szeret-e?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
mutassa = mutatja...
2010. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj én is ilyen vagyok.. ha azt mondom a barátnőmnek hogy: Szeretem, akkor az tényleg úgy van.. én ritkán mondok ilyet =/
2010. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Á, ezt én akartam írni.
2010. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint az elsőt.
2010. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi..akkor 'mutatja' !
2010. nov. 27. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha huseges mar jo jel. Neha simogat, megolel stb. Nem ugy banik veled mint masokkal.

En sem vagyok tul erzelmes tipus.

18 f

2010. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan? Nagyon apró dolgokból. Ha beszélsz, mindig a szemedbe néz [ a szeméből is kilehet olvasniám,hogy szeret:) ] , nem vág bele a mondandódba, megvigasztal, ha baj van, elhív találkozóra, rád mosolyog, rád kacsint, megfogja a kezed,megölel,megpuszil/csókol, haza kisér sötétedés után, nagyobb társaságban soha nem hagyj egyedül, meg még megannyi dolog van. :) Igen, ezt minden ember elvárja a másiktól, akár szerelmes, akár nem. De valahogy szerelemben mégis jobban oda figyelünk a másikra. :)
2010. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. :D az elöző kommentelő mondandójához annyit fűznék hozzá, hogy nálunk ha valamelyikünk viccet mesél,vicceset mond,stb. akkor az az összenvetés varázsából is kiderül,hogy szeret. :)
2010. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!