Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanunk kellene? A hideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanunk kellene? A hideg miatt nem tudunk találkozni.

Figyelt kérdés

egy titkos kapcsolat,amelyben mindkét fél nem akarja felvállalni a másikat.vagyis hát inkább ö engem.és nem tudunk már találkozni a hideg miatt.a kocsi gyorsan hül..pénzünk szállodákra nem igen van..szülök kizárva.barátok haverok kilöve ismét,..a lebukás miatt.Mi lesz igy velünk?

22/L


2010. nov. 28. 12:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Aki ilyen miatt szakítani akar, azt jobb kidobni a francba, mert egy barom...ne haragudj...

Ha nem megcsalásról van (persze ő is megcsalhat téged), akkor azért titkos a kapcsolat, mert ... Na jó, nem szemétkedek veled...

2010. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtöknek sincs párja, akkor mi a francért titkoljátok a kapcsolatotokat? Nem hinném hogy 22 évesen bárkinek kifogása lenne ellene, hogy találtál magad mellé valakit, nem? Viszont egy dologban igazad van: ha még a benzinpénzt is sajnáljátok egymásra, akkor nem illetek össze.
2010. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
én nem sajnálnék semmit semmire..ha látnám rajta ugyan azt az akarást amit én is érzek.
2010. nov. 28. 13:09
 14/21 A kérdező kommentje:

félvér lány vagyok ö pedig teljességben fehér ember.most már mindenki érti miért titkos?

nem mertük az elején komolyabbra forditani mert már akkor titkos kapcsolatnak mondtuk.Mostanra meg mintha egy helyben toporognánk

2010. nov. 28. 13:11
 15/21 anonim ***** válasza:

Ki nem sz@rja le, hogy honnan származik a másik, ha szerelmes?

Ne hagyd, hogy kihasználjon!

2010. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Basszus a belsőd és a viselkedésed sámít és nem más!

Meg szép is lehetsz ettől, okos is...

Basszus, ne már!

2010. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A családod meg te ismered, a pasi meg az ő családját...

Nem hiszem, hogy félnetek kellene, vagy igen??

És ha igen?

Ha igaz, komoly szerelem lenne, akkor elmennétek.

Így nem lesz max rövid...

A család pedig ha szeret titeket, elfogad!

2010. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
az ö szülei nem dijaznák ha kiderülne imádott fiujuk egy félvér lányt akar.
2010. nov. 28. 16:05
 19/21 anonim ***** válasza:
Amíg ő nem szarja le a szülei - és mások - véleményét ebben, addig k*rópajtik vagytok, nem jártok...szerintem
2010. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szánalmas ne haragudj.

Nem hiszem el, hogy nincs fűtés a kocsiban amúgy.

2010. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!