Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudod elérni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudod elérni azt, hogy ne zuhanj magadba akkor, amikor kiderül hogy nem kellesz annak, aki eddig a legtöbbet jelentette neked?

Figyelt kérdés
Hívtak tegnap este buliba, de úgy éreztem hogy semmi kedvem hozzá, hívtak ma mozizni, meg csak úgy "el lenni", szintén nem mentem. Félek hogy nehéz lesz ebből kijutni, nem akarom azt hogy olyan szintre jusson, hogy most ilyen antiszociális legyek, és állandóan itthon üljek, de egyszerűen nem tudok most mást tenni. :(
2010. nov. 28. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Fél liter whiskey-vel...

18F

2010. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Hogy derült ki? Együtt voltatok már? Ha igen mennyi idő után derült ki?
2010. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ez így is lesz egy darabig, ha a szerelmed őszinte..nem akarsz majd mást tenni , mint otthon ücsörögni, régi közös képeket nézegetni, szomorú számokat hallgatni , hadnesoroljam...sajnos csak az idő segít. egyébként fiú vagy , vagy lány?:D írhatnád, hogy mért lett vége stb..az is segít ha kiírod/kibeszéled magadból a dolgokat:D:)
2010. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Inni,élni,bulizni -ezt csak így lehet kibírni szerintem.
2010. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a "hogyan öljük meg azt aki nem szeret viszont minket" című filmet!
2010. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

áltaálban annyira koncentrálok rá hogy mások ne lássák meg ratjam hogy szenvedek, hogy ez elveszi midnen erőmet. erőltetetten sokat megyek emberek közé, mert akkor nem zuhanhatok magamba. ne mond le a programokat. menj el, és igyekezz úgy tenni minthaj ól éreznéd magad. ha sokáig erőlteted a msolyogást egy idő után őszinte lesz...

...csak az ilyen magányos esték lesznek nehezek mint a mai. de egy idő után, remélem, elmúlk ez is :)

2010. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit depis lettél nem baj...Majd kilábalsz belőle...

Ezen nem segít sem a pia sem a haverok, azok most csak rontanák a jelen helyzeted a hülye beszólogatásokkal...

Majd amikor érzed, hogy újra talpra tudsz állni és lesz másik lány akivel tudsz valamit kezdeni, akkor ismét jobban leszel...

2010. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a szerelmem mondta egyik napról a másikra a szemembe, hogy nem kellek neki... Rettenetes érzés és elkerülhetetlen, hogy magadba zuhanj. Egyszerűen túl kell élni, és utána szépen lassan talpra állni. Egyszer jön egy új nagy szerelem :)
2010. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nagyon nincs kedvem emberekkel találkozni, mert olyan vagyok, hogy nem mutatom ki az érzéseimet, és ez tényleg fárasztó, hogy nagyon szarul vagyok, és közben megjátszam hogy minden rendben van. Igazából egy jó ideig nem is fogok erről senkinek sem mesélni, mert nem tudok. Nem tudom az érzéseimet elmondani, és nem is nagyon akarom, ez talán nem pozitív tulajdonság, de ez van. Szóval egyelőre marad ez az oldal, így ismeretlenül könnyebb elmondani.

Azért nem akar velem lenni, hmmm még itt is nehéz erről beszélni. Azért nem akar velem lenni, mert volt egy bizonyos dolog, amit elvárt tőlem, és én nem tudtam megadni, nem az én hibámból, én próbálkoztam, és még mindig próbálkozom, mert nem akarom feladni, mert talán később....egyszer.....amikor összejön....akkor talán újra. Most egyelőre ez éltet.

F28

2010. nov. 28. 20:23
 10/21 anonim ***** válasza:
Itt ismeretlenül elmondhatod, hogy mégis mit nem tudtál neki megadni...
2010. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!