Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet utálni azt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet utálni azt, akit azelőtt a mindent jelentette?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 22:16
 1/3 Mr.Májköl ***** válasza:
100%
Könnyen. Pl. egy szakitás után ami nem sikerült túl fényesre.
2010. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én nem utálom egyik exemet se. Addig utáltam, míg még érdekelt. Csúnyán szakítottunk, akkor nagyon utáltam. Idegesített, valószínűleg éreztem még valamit iránta. Akkor jó ha közömbösen gondolsz rá:) Akkor zártad le tényleg.
2010. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy igazán utálni csak azt lehet,akit valaha mélyen szerettél vagy szeretni tudnál. Egy semleges viszonyból nem lehet nagyon utálat,hiszen az nem válthat ki semmilyen érzelmet. Viszont ha szeretsz valakit és csalódnod kell vagy egyéb ok miatt ez megváltozik,akkor sanszos,hogy annyira fogod utálni,ahogyan szeretted.

Én így látom,aztán ki tudja,hogy mi erre a magyarázat?! A lényeg,hogy lehet!

2010. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!