Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudod elérni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudod elérni azt, hogy ne zuhanj magadba akkor, amikor kiderül hogy nem kellesz annak, aki eddig a legtöbbet jelentette neked?

Figyelt kérdés
Hívtak tegnap este buliba, de úgy éreztem hogy semmi kedvem hozzá, hívtak ma mozizni, meg csak úgy "el lenni", szintén nem mentem. Félek hogy nehéz lesz ebből kijutni, nem akarom azt hogy olyan szintre jusson, hogy most ilyen antiszociális legyek, és állandóan itthon üljek, de egyszerűen nem tudok most mást tenni. :(
2010. nov. 28. 19:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mi szívesen meghallgatunk!!
2010. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon röviden annyi hogy bizonyos egzisztenciális elvárások voltak.
2010. nov. 28. 21:28
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok.Én speciel nyugtatóval bírom....valahogy...meg most minden összejött.Örülj,h.hívnak bulizni...én örülnék,ha hívna valaki....ja és ezen a depis állapot-on 1 buli nem fog segíteni.Rajtam pl.nem segít ugyanolyan szarul vgyok,a buli után,mint előtte,ezen sok-sok buli sem segít legalábbis szerintem,azon aki nagyon depis.Én az avgyok,tudom mit érzel,én se kellek neki.25/L

2010. nov. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én vagyok aki azt írta hogy magába fojtja és ez nyugtat.

azért az nem jó ha nem tudod senkivel megbeszélni. az megbetegít. találj valakit, ha mást nem egy idegent akivel meg tudod beszélni, akinek el tudod mesélni. segíteni nem fog tudni, tanácsot nem fog adni, de néha már az is megkönnyebbülés ha valakivel megoszthatod. Az oké hogy nem teregeted ki a magánéleted és az érzéseid, ebben egyetértünk, de teljesen elfojtani sem szabad mert magad mrégezed belülről.

2010. nov. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Annak örülök hogy hívnak bulizni meg hívnak mindenfelé. Akkor még jó ötletnek is tűnt, azt mondtam hogy jó, megyek, aztán utána hívtam őket, hogy valami közbe jött. Persze nem jött közbe semmi, csak egyszerűen nem akarok menni. Nem tudnám jól érezni magam, nem tudnék ott táncolni a többiekkel, nem tudnám megjátszani hogy jól vagyok, miközben a legszarabb a helyzet. Nem tudnék rá nézni más nőre, nem tudnám értékelni ha valaki nézne, és esetleg akarna valamit. Mert attól hogy nem akar velem lenni én még mindig nagyon szeretem, és nagyon nehéz lemondani róla. :( Magamba fojtani sem akarom, mert tudom hogy jobb lenne, ha kibeszélném magamból. De személyesen sem igazán tudok beszélni erről senkinek, mert amint rágondolok, gáz nem gáz, rögtön elérzékenyülök. Nem akarom hogy így lásson bárki. Amikor otthon vagyok, akkor is próbálom terelni a figyelmem, nem gondolni erre, mert nagyon rossz :(
2010. nov. 29. 10:35
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát, én sem szeretek bulizni, meg ilyen helyekre járni...

De most írok egy kicsit vicces, ijesztő vagy szánalmas sztorit neked:)

Volt, hogy elmentem párszor 1-2 emberkével, hogy jól leigyam magam, mert érezni akartam, hogy milyen dolog elveszíteni a gátlásokat, hogy milyen érzés nem tudni magamról, hogy akkor hátha elpusztítom magam...

Hát, elkezdtem inni ezt-azt (volt abszint is). A vége az lett, hogy kimentem a WC -be hágyni. Aztán szólnom kellett valakinek, hogy vigyen már haza, mert annyira szédültem, hogy nem sikerült volna egyedül hazamenni.

Közben az volt a fejemben, amikor a WC-ben is voltam, hogy mekkora egy barom állat vagyok és bárcsak meghalnék, de őszinte leszek, komolyan eszemben sem volt ártani magamnak, nem is ártottam és nem is tudnék:)

Szóval nem hiszem, hogy az alkohol megoldás lenne bármire is, maximum rosszabb lesz:S

Nem szabad otthon, egyedül ücsörögni! Mindig csináld azt, amit szeretsz! Ja és ha bulizós helyre akartok menni, akkor menjetek biliárdozni vagy bowlingozni vagy hasonló!

Megértem, hogy nincs kedved táncikálni...

Tényleg nem vagyok egy alkesz hülye gyerek, csak arra akartam utalni, hogy alkoholt ne, max egy kicsit!

2010. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Itt nem kell szégyellned magad, ha szeretnél mondani valamit, csak mondjad!! Ha valaki beszól, azt leütöm neked!:D
2010. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, menj olyan helyre, ahol zene van, biliárd és lehet inni egy nagyon picit is! Aztán üljetek be a srácokkal valahová kajálni valamit.

Nincs kedved elmondani, hogy mi volt a baj veled?:(

Minden ember más és mindenkinek más tetszik.

2010. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nyugtatót szedni tilos, főleg erőset! Az tönkre is tesz! Tessék leszokni!
2010. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem nagyon hiszek abban hogy az alkohol, vagy a nyugtató vagy bármi ilyen mesterséges dolog segítene. Az alkohol is csak abban az 1-2 órában segít, amíg hatása van, utána ugyanúgy visszakerülsz abba az állapotba amiben voltál. Amúgy sem szoktam inni, nem most fogom elkezdeni. Nyugtatót és más sem akarok szedni. Igazából agyban dől el minden, az agyamat kell valahogy átállítani, hogy jobb ez így, vagy hogy úgysem tudom mit csinálni, vagy valami hasonlót.

Igazából az volt a probléma, hogy nincs elég pénzem ahhoz hogy gond nélkül éljek/éljünk, most egyelőre munkám sincs, de szerintem ez nem az én hibámból van, mert diplomám is van, nyelvvizsgám is, gyakorlatom is, állást is keresek, már sajnos rég óta, csak nagyon nehéz találni.

2010. nov. 29. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!