Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rendes 16 éves lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes 16 éves lány? (szűz) ÉRDEMES VÉGIGOLVASNI!

Figyelt kérdés

16F vagyok és még nem volt barátnőm,mert elsőnek olyat szeretnék,hogy neki is én legyek az első.

olyan 15-16 éves lány gondoltam tökéltesen itt lakok vidéken Pesttől 30km-re szval,nem lesz nehéz dolgom.

És most ott vagyok,hogy újabb csalódás egy olyan lányban,akit nemrég óta ismerek és mikor már kezdem megszeretni megtudom,hogy van barátja :S:( 15 éves lány,tök ártatlan és van egy 19 éves barátja hát mondom .... ___nyád -.-

És ez már nem az első. Miért van az,hogy egy olyan lány aki tök ártatlan,15-16 éves lényegében egy hulladék gec! kurv@ és mindenki mondja,hogy ne általánostsak,de ez van.

Szerintem már az összes egy r!banc és nem változik a véleményem,ha minden egyes lány aki megteccik kiderül róla,hogy egy .... az.

Bocsi,az általánosításért,de nagyon kivagyok,hogy egyszerűen itt vagyok most leszek 17 (szűz(,mert keresem az igazit és azt veszem észre,hogy egyretávolabb vagyok minden egyes perccel,mert lehet,hogy van egy lány aki ma még rendes,holnap összejön egy gyerekkel,holnapután meg már meg van b@szva és sz@r érzés,hogy velem nem ez lett volna,mert én nem ezt látom egy lányban (csoda mi ? )

és utána meg az összes sír,hogy dobott meg nem töődik velem-.- Bocsi,hogy hosszú lett,de kivagyok most egy kicsit:S


2010. nov. 28. 21:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
51%
Látom kedves 23:00 nekedis sok eszed van! Mivel tesem érted meg amit én írtam mivel a kedves kommentelő arra célzott, hogy csak a lányok ennyire érettek ilyen fiatalon! Énmeg hoztam 1 ellenpéldát! Amugy teljesen egyetértek a kérdezővel abszolut igyvagyok vele énis! :D elsem hiné menyire! puSSz
2010. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Csak épp azt felejtetted el odaírni, hogy fiú vagy... De mindegy.
2010. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a ma 22:37-es válaszolóval.


Rossz helyen keresitek,16 éves vagyok,szűz,az osztályomba járó 20 lány közül 2 nem szűz de ők már 1,5-2 éve komoly kapcsolatban vannak.(mondjuk ők már 17 évesek én vagyok nagyon fiatal).Sportoltam 10 évig versenyszerűen,nagyon sokat voltam együtt a sporttársnőimmel akik mind 18 éves koruk után vesztették el pedig szépek nem is kicsit.Rossz társaságokban keresgéltek.

Van rendes 16 éves lány nem is egy.


üdv. 16/L

2010. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolo írtam privit válaszolj pls!
2010. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
"Csak épp azt felejtetted el odaírni, hogy fiú vagy... De mindegy" Odaírtam de mind1 -.-
2010. nov. 28. 23:17
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked írtam, hanem 68%-osnak. De mindegy.
2010. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is azt veszem észre hogy egyre inkább mennek lejjebb ezek a lányok. Teljesen természetes, hogy 14-15 évese részegen fetrengenek a bulikban (8dikos a legtöbb vagy alig elsős a középiskolásban) és hagyják magukat a WCben megb*szni, megújjazni... -.-" Szánalom.


Én 16 évesen kezdtem bulizni, de pasizni csak 17-18 évesen. Szüzességemet is 18 évesen vesztettem el, pedig aztán én is bevállalós csajként vagyok elkönyvelve, de mégsem k*rvultam el soha.


Nem tudom hová sietnek a mai csajok... Mondjuk a fiúk sem jobbak, csak azt nem verik nagy dobra. -.-"

A barátom ex csajai is minimum 15 évesen már elvesztették. Az összes! És sorra derül ki a környezetemben élő kiscsajokról hogy már egyik sem szűz! 14-15 évesen O.O


Szerintem bulihelyen kisebb az esélye hogy szűz csajt találsz. Türelem!


Tuti fogsz valahol találni, de tény hogy egyre ritkább, mert a lányoknak úgy tűnik "gáz" ha 16 évesen még szüzek, ezért inkább bevállalnak egy rossz első élményt... egyiknek sem fontos a szerelem.

2010. nov. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy csodás,szép barátnőm akit nagyon szeretek,aki 16éves és szűz(vagyis már nekem köszönhetően nem az hehe:D).Hidd el,nem mind egy qurva...te is megfogod találni az igazit,csak ügyesen!sok szerencsét!
2010. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem ezt tapasztalom. Nekem se volt még barátom, és a barátnőim közül is csak egy-kettőnek, de egyikük sem vesztette még el a szüzességét. Talán én vagyok régimódi, de számomra egy 16 éves kapcsolata nem a szexről szól. Ha jár is egy fiúval, az még nem jelenti azt, hogy le is feküdtek, illetve sok olyan lány van, akinek még nem volt barátja. Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, nem minden 16 éves lány olyan, mit amilyet írtál.

Egyébként remélem a sok csúnya szó az idegességed miatt van, mert ezeket általában nem szeretik a lányok. :)

16/L

2010. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:04


És ezt én hol írtam, hogy csak a lányokra jellemző az érett gondolkodás?:)

Persze biztos vannak gyerekesen gondolkozó tini lányok ( mint manapság a rib@ncok többsége ) és gyerekesen gondolkozó fiúk. Meg van az, hogy érettebbek gondolkodnak.

Egyébként,h a úgy gondoltam volna akkor úgy is írtam volna pl, hogy az összes tinifiúnak CSAK a szexen jár az esze. De nem így írtam Bár így is félreérthető volt.

Talán régen sokkal jellemzőbb volt, hogy érettebben gondolkodtak a lányok , meg a fiúk is. Mikor én voltam általános sulis ( pedig nem vagyok én olyan vén 18 vagyok ) , akkor még nem volt ez jellemző, hogy buliba elveszetík a szüzességüket, még teljesen más volt minden.

Most meg mikor visszamegyek a régi sulimba esküszöm minden megváltozott...Pedig csak 4 év telt el azóta.

Majdnem minden lány úgy van felöltözve, mint aki most jött az utcasarokról, vakolat az arcán annyi rajta a smink...Borzalom! Nem is tudom,h ogy változott meg ennyire minden, minek a hatására. Mindegy nem is ez a lényeg.

2010. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!