Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rendes 16 éves lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes 16 éves lány? (szűz) ÉRDEMES VÉGIGOLVASNI!

Figyelt kérdés

16F vagyok és még nem volt barátnőm,mert elsőnek olyat szeretnék,hogy neki is én legyek az első.

olyan 15-16 éves lány gondoltam tökéltesen itt lakok vidéken Pesttől 30km-re szval,nem lesz nehéz dolgom.

És most ott vagyok,hogy újabb csalódás egy olyan lányban,akit nemrég óta ismerek és mikor már kezdem megszeretni megtudom,hogy van barátja :S:( 15 éves lány,tök ártatlan és van egy 19 éves barátja hát mondom .... ___nyád -.-

És ez már nem az első. Miért van az,hogy egy olyan lány aki tök ártatlan,15-16 éves lényegében egy hulladék gec! kurv@ és mindenki mondja,hogy ne általánostsak,de ez van.

Szerintem már az összes egy r!banc és nem változik a véleményem,ha minden egyes lány aki megteccik kiderül róla,hogy egy .... az.

Bocsi,az általánosításért,de nagyon kivagyok,hogy egyszerűen itt vagyok most leszek 17 (szűz(,mert keresem az igazit és azt veszem észre,hogy egyretávolabb vagyok minden egyes perccel,mert lehet,hogy van egy lány aki ma még rendes,holnap összejön egy gyerekkel,holnapután meg már meg van b@szva és sz@r érzés,hogy velem nem ez lett volna,mert én nem ezt látom egy lányban (csoda mi ? )

és utána meg az összes sír,hogy dobott meg nem töődik velem-.- Bocsi,hogy hosszú lett,de kivagyok most egy kicsit:S


2010. nov. 28. 21:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne egy mondaton akadj fenn:) Nem érted amit mondok...Min akadtál fenn?Azon, hogy a tini srácoknak az eszük a szexen jár, vagy azon, hogy az miért baj, hogy nem szűz lánnyal jössz össze?

Nos, az első részét azt csak azért írtam, mert ki vagy akadva, hogy egy 15 éves lánynak 19 éves barátja van. Azt csak azért írtam, mert a lányok tényleg hamarabb érnek gondolkodásilag is, mint a fiúk. Ezért keresnek idősebb barátot. Persze van amelyik csak egy rib&nc és csak menőzni akar vele, vagy csak meg...tni magát. Ilyen is van sajnos. De legtöbb esetben nem ezért keresnek idősebb barátot.

A másik részét meg elmagyaráztam már.

2010. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha eldobod, akkor így nagyon nem lesz barátnőd. De talán kitudsz fogni egy szűz lányt. Persze most a legrosszabb korosztályban vagy, pont most mikor minden lány 13 évesen már elakarja veszíteni... Figyelj, biztos,h ogy vannak még szűz lányok a korosztályodban csak az olyan ritka, mint a fehér holló. Ha keresel, találhatsz. Sok sikert hozzá azért.

Az zavar egyébként, hogy te szűz vagy még, és azért akarsz magad mellé szűz lányt is ? Vagy miért ilyen fontos ez?:S

2010. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
89%

Nem értek egyet, hogy kevés a szűz lány. A sok kis ribanc nevelő gimiben meg szakközépben talán, de ahova értelmes ulturált emberek járnak ott ez nem általános. Persze a szüzesség késői elvesztésének semmi köze az értelmiszinthez nem aakrok általánosítani, de valahogy mégis van ebben valami. Az én oszályomban (11.) még minden lány szűz, pedig sokuk él komoly kapcsolatban (több évesben akár), és esküszöm, hogy ennyi szép és kedves lányt még nem láttál egy osztályban együtt. Szóval ne általánosítsatok már emberek, van egy partizó tizenéves ribanc rétege a társadalomnak ők találják meg a partizó tizenéves szexmániás fiúkat azt kész. Te viszont valószínüleg rossz helyen keresgélsz. Elhiszem, hogy körülötted ilyenek a lányok de azért még nem kell mindegyikről azt hinni. A szüzesség kérdése meg... Oké most összejössz egy szűz lánnyal mondjuk együtt vagytok pár évet együtt vszítitek el aztán szakítotok, te huszon valahány évesen újra barátnő után keresgélsz már nem vagy szűz és a huszonéves lányoknál már nem épp gyakori a szüzesség de azért előfordul, akkor is csak a szűz kell majd? mert ez elég kicsinyes felfogás haver...

17/L

2010. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem attól lesz rendes egy lány, hogy szűz és attól, hogy már nem az, és hogy idősebb a barátja még nem kesz rib@nc.

Képzeld, a legtöbb lány szeret idősebb, tapasztaltabb barátot választani. És nehogy már azt hidd, hogy valaki csak azért, mert 19 éves, biztosan csak meg akarja dugni a 16 éves lányokat. Amúgy, ha járnak, akkor meg miért ne szeretkeznének, egy egészséges kapcsolatnak az is része.

Szerintem amíg te így állsz a lányokhoz, hogy mindet lek*rvázod, addig nem értem, hogy hogy gondolod, hogy bármilyen jó érzésű lány sóba fog állni veled. Senki nem szereti, ha k*rvának nevezik.

És pl én, amikor elvesztetem a szüzességem szintén 16 éves voltam és 19 éves volt a barátom, és amúgy összesen 3 évet voltunk együtt. Kikérem magamnak azt a stílust, ahogy a nőkről írsz. Nem csoda, hogy nem kellesz senkinek sem.

Amúgy meg az, ha nem akarsz szexelni, ahogy írtad, 16 éves srácként nem ezen jár az eszed, na az a nemnormális....

2010. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
72%
Na idefigyelj kedves 22:20 én 17 leszek Januárba és szűz vagyok! Abszolut éret gondolkodásunak tart mindenki!Miért tudom ezt? mert a 23 éves BARÁTAIM mondták akikel értelmesen eltudok társalogni nap mint nap! Szoval nemtudom miröl beszélsz hogy 14 évesen 19 éves hapsikat keresnek! Lehet, hogy ígyvan mert 1-2 gyopár 16 éves gyerek még visszamaradott de vannak kivételek voltak és lesznek is! és még egyszer ne szállj el így magadtól! puSSz
2010. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Szerintem fontos,lehet,hogy kicsinyes,de mivel nekem ez lenne az első szeretném,ha neki is =/

Nem tudok úgy hozzáérni,ha ott lebeg a szemem előtt,hogy már valaki...... Elkap a hányinger =/



Utolsónak: Nem. Ha már huszon akárhány éves lesz,nem érdekel,hogy már nem szűz csak nekem az első nagyon fontos,hogy szűzek legyünk mind 2 -en =/

És nem érdekel,hogy a lány mikor fogja megengedni,mert ha tudom,hogy szűz,és együtt vagyunk akkor nekem ettől nem is kell több nyugis vagyok és ha kell éveket is várnék rá :)

De persze ez egyik lányt sem érdekel,meg nincs is olyan lány aki eddig várna=/

2010. nov. 28. 22:57
 27/41 A kérdező kommentje:
a felfogás haver az utolsó akinek szántam
2010. nov. 28. 22:57
 28/41 anonim ***** válasza:
94%

"A kérdező kommentje:

Pontosan. Nem lát senki a jövőjébe,de annyit megtehet szerintem,hogy nem fekszik le egy olyannal aki tök egyértelmű,hogy csak meg akarja b@szzni...."

Hát.. Ha neked sem ez lenne a fő cél akkor teljesen mindegy lenne neked, hogy szűz-e vagy sem... A lényeg az lenne, hogy szeretitek egymást. Nevetséges , hogy ezzel rányomjátok a lányokra a pecsétet!!! A fiúknak meg persze szabad... Csak azért, mert le tudják tagadni hiszen nincs nyoma... Nagyon zavar ez a mentalitás a mai világban. Mennyire fejletlen a lelkük a mai fiataloknak ..:( Csak a külső, vagy a kézzel fogható értékek.. Újfent meg ez a szüzességi dolog a fiatalabbaknál... Mi lesz még??

21/F

2010. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Ne zavarjon már, hogy az a szerencsétlen, akinek a hozzászólásod szántad, kb ugyanezt írta...hogy lehet vki fiatalabb korában is érett, és nem feltétlen azért szereti a 19 éveseket, mert ri*anc.

Látom sikerült felfognod a mondandója lényegét...


"a lányok tényleg hamarabb érnek gondolkodásilag is, mint a fiúk. Ezért keresnek idősebb barátot. Persze van amelyik csak egy rib&nc és csak menőzni akar vele, vagy csak meg...tni magát. Ilyen is van sajnos. De legtöbb esetben nem ezért keresnek idősebb barátot. "

Olvasd el még egyszer...


(Amúgy én nem ő vagyok, bár tudom, a % megtévesztő, mivel mindkettőnknek ugyanannyi.)

2010. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
22:52-esnek címeztem, csak közben írtak.
2010. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!