Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rendes 16 éves lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes 16 éves lány? (szűz) ÉRDEMES VÉGIGOLVASNI!

Figyelt kérdés

16F vagyok és még nem volt barátnőm,mert elsőnek olyat szeretnék,hogy neki is én legyek az első.

olyan 15-16 éves lány gondoltam tökéltesen itt lakok vidéken Pesttől 30km-re szval,nem lesz nehéz dolgom.

És most ott vagyok,hogy újabb csalódás egy olyan lányban,akit nemrég óta ismerek és mikor már kezdem megszeretni megtudom,hogy van barátja :S:( 15 éves lány,tök ártatlan és van egy 19 éves barátja hát mondom .... ___nyád -.-

És ez már nem az első. Miért van az,hogy egy olyan lány aki tök ártatlan,15-16 éves lényegében egy hulladék gec! kurv@ és mindenki mondja,hogy ne általánostsak,de ez van.

Szerintem már az összes egy r!banc és nem változik a véleményem,ha minden egyes lány aki megteccik kiderül róla,hogy egy .... az.

Bocsi,az általánosításért,de nagyon kivagyok,hogy egyszerűen itt vagyok most leszek 17 (szűz(,mert keresem az igazit és azt veszem észre,hogy egyretávolabb vagyok minden egyes perccel,mert lehet,hogy van egy lány aki ma még rendes,holnap összejön egy gyerekkel,holnapután meg már meg van b@szva és sz@r érzés,hogy velem nem ez lett volna,mert én nem ezt látom egy lányban (csoda mi ? )

és utána meg az összes sír,hogy dobott meg nem töődik velem-.- Bocsi,hogy hosszú lett,de kivagyok most egy kicsit:S


2010. nov. 28. 21:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
A válasz megírásának időpontja: ma 21:59 ehez akartam csak közbe elég sokan irtak.
2010. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt 17 éves vagyok, szűz. De nem is bánom. Minek sietni??
2010. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyenek a tapasztalataid, de én biztos vagyok benne, hogy vannak értelmes fiatal lányok.

Bár még szűz lány vagyok, de úgy vélem, hogy nem sok értelme van annak, hogy neked az a legfontosabb, hogy akivel elveszíted az is szűz legyen. Hidd el, ha rendes lányt találsz, akkor nem nevet ki, csak mert még szűz vagy. Vannak nálad idősebb szűz pasik is. Az, hogy két ember együtt veszíti el a szüzességét még nem jelenti azt (sajnos), hogy boldog kapcsolatban élnek majd életük végéig. Egy szűz lány sem feltétlenül rendes, vagy értelmes, nem ezen múlik.

2010. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

67%-os:

Mondjuk igazad van. Manapság már tényleg nincs ez. Úgy látszik öregszem:D Az "én időmben" még komolyabbak voltak a lányok. Persze nem az összes, de én mindenképp. Akár hiszed, akár nem.

Soha nem jártam p*csavillantós cuccokba, nem pakoltam ki a melleimet, nem jártam discoba csak azért, hogy vki elvegye a szüzességem, nem ittam részegre magam minden hétvégén...


Persze nem azt mondom, hogy mindenki ilyen. Sőt, tényleg sok lány nem ilyen. De ha a kérdező azt mondja, hogy "15 éves lány,tök ártatlan", akkor lehet ő is olyan, mint én voltam anno.

Nem értem miért kell rögtön azt hinni, hogy egy koszos r*anc.

2010. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%

NEM VOLT ÉRDEMES VÉGIGOLVASNI

18F

2010. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

22:03-nak igaza van.

Mért lennének a lányok sokkal értelmesebbek ? :O

Ezt ti sem hisztitek el.Az,hogy 14 évesen lefekszel egy olyannal akire nem emlékszel,mert be volták rugva az szerintem is nagyon értelmes (Y)

2010. nov. 28. 22:11
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Mar nem azert te szerintem te nem vagyok komplekt.

Nekem 18 eves koromig nem volt baratnom

Most 19 evesen van 1 eve baratnom es meg szuzek vagyunk es akkor mivan?


16 eves vagy es szuz. Szerintem ez senkit nem izgatja. 16 eves vagy testileg. De szellemileg a 13-14et se ered.


TE MEG BOVEN VARHATSZ A SZEX-EL

2010. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:03


Ez is csak egy kib@szott általánosítás :) 18vagyok l és szűz.Sosem néztem úgy ki, mint egy kurv& és nem is viselkedtem úgy. Mond hány éves vagy ?

Kérdező, az miért rib@nc akinek idősebb barátja van? És honnan tudod, hogy annak a 15 éves lánynak mióta van meg az a barátja?Lehet, hogy már több hónapja..Akkor nem hiszem, hogy olyan rib@nc lenne, hogy állandóan váltogatja a barátjait és csak megb@szattja vele magát..

Pontosan azért , mert a legtöbb 14-17 éves fiúk gyerekesek.Akadnak azért felnőttebb gondolkodásúak is szerencsére. Az ilyen tini fiúknak általában csak a szexen jár az esze, a recskázáson, na meg olyan lazák,h ogy majd szétesnek.Nem csodálkozom, hogy idősebb fiúk társaságát keresik. Persze a 19 éves az annyira nem gáz. Elfogadható korosztály egy 15 éves lánynak.

A másik az, hogy nem várhatod el , hogy akivel megismerkedsz az szűz legyen. És , ha legközelebb egy normális lánnyal megismerkedsz és kiderül, hogy nem szűz?És mondjuk nem váltogattai a barátait, csak 1 volt eddig neki és vele veszítette el? Akkor eldobod csak azért, mert nem szűz?

2010. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
és ki mondta,hogy szexelni akarok ?:O
2010. nov. 28. 22:15
 20/41 A kérdező kommentje:
IGEN 22:13 akkor eldobom
2010. nov. 28. 22:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!