Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleavatkozzak vagy ne foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleavatkozzak vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Egy fiúval már évek óta ismerjük egymást. Tetszettem neki kb 1 évvel ezelőtt, de akkor én nem akartam vele lenni úgy. A legjobb fiúbarátom és tudom h bármit elmondhatok neki. Mostmár csak barátok voltunk és minden jól ment. De kezdtem iránta többet érezni. Pont tegnap este elhatároztam,h lépni fogok az ügyben. Reggel mikor odajött hozzám a suliban egy csajjal volt. Nem gondoltam komolyabb dologra, de elkezdték mesélni, h a szüleiknek elmesélték , h ki is a másik és a fiú átkarolta a lányt. A fiú eközben végig az arcom figyelte. Hajtsak rá a fiúra? Nem tudom, h mit tegyek!
2010. nov. 29. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, max kapsz egy nemleges választ! Egyébként csak mindennap idegesítene, hogy nem próbáltad meg, és lehet mikor rászánnád magad, már késő lesz! Szóval szerintem még itt az elején simán avatkozz bele.
2010. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha beleszólnék és kapnék egy nemet, akkor a barátságunk szted megmaradna?
2010. nov. 29. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de szerintem ez a hajó már elúszott. Modnjuk annyiban ciki, hogy ha aztán nem mondja el a barátnőjének, akkor sérül a bizalom. Ha elmondja neki, akkor meg valószínűleg nem sokat találkozhatsz utána a fiúval.
2010. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze!! A barátságnak meg kell maradnia, ez nem ok arra, hogy ezután ne barátkozzatok! Nekem is voltak ilyen barátaim, nyugi! Azok is maradtak!
2010. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hajts rá ha csak nem vagy egy buta liba!Ha buta liba vagy akkor teljes gőzzel!
2010. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!