Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ti örülnétek ha karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti örülnétek ha karácsonyra lávalámpát kapnátok első karácsonyra? 19 éves a barátom. én 21.

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 20:18
1 2
 1/16 Andrewka ***** válasza:

Én nem mert nekem nem tetszik, sőt rühellem.

Bocsi


22/f

2009. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
fő az őszinteség:) de annyira nem tudom mit vegyek :S
2009. dec. 16. 20:23
 3/16 A kérdező kommentje:
lehet h a parfüm marad akkor ....
2009. dec. 16. 20:28
 4/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom elképzelni, hogy egy fiu örülne neki, bocsi:s sztem ők nem értékelnek ilyeneket.. a parfüm jó ötlet, esetleg valami ékszer, vagy légy kreatív: 2010-es naptár közös képekből, fényképalbum, vmi ruha stb.??
2009. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudom minek örülne, mert hiába kérdezem azt mondta neki nem kell semmi, csak én. ami biztos h meg veszek az egy toll amibe graviroztatok. a többit majd még ki gondolom.
2009. dec. 16. 20:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak tetszik a lávalámpa, mert szereti a dekor cuccokat. De idei karácsonyra engem kért vagy intim képeket és orál szexet :D Szóval hatalmas segítség volt, amikor megkérdeztem mit szeretne karácsonyra... Én valami maradandóbbra gondoltam leginkább valamilyen tárgy formában, de ő maradandó élményt akar :) Na ezt hogy tegyem a fa alá?:D De szerintem azért keresek inkább neki valami szépet:)

Azért első közös karácsonyra ilyesmit nem javasolnék neked:) Én az első közös karácsonyunkra tollat gravíroztattam a barátomnak, vettem neki egy könyvet, amit a kedvenc írója írt és egy sálat kapott tőlem. Valamelyik karácsonyra meg órát és pendrive-ot adtam neki.

2009. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a lávalámpa fain én is azt vettem pasimnak szülinapjára és tetszett neki (piros) :D
2009. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a graviroztatott toll itt is meg lesz mellé akarom a lámpát vagy a parfümöt
2009. dec. 16. 21:17
 9/16 anonim ***** válasza:
lol én piros lávalámpát kaptam a csajomtól, és örültem neki :D
2009. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jéééééé... XD


Az én Párom is azt vett nekem és tökre bezsongott hogy neki is kell! Lehet veszek szülinapjára! :D

2009. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!