Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most nem értem. Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nem értem. Akkor most mért is játszott velem?

Figyelt kérdés

16f vagyok van egy lány ő15L.

Nemrég ismertem meg,tök jól megvoltunk és ezt az egész ismerkedést ő kezdte.

Elsőnek csak myvipen írt aztám Msn majd élőben akarta,hogy talizzunk. Mondtam Oks :) Mért ne ? Tök helyes kis csaj minden f@sza.

Így kb 1 hete ismerem és tök jól megvagyunk és tegnap este csak úgy kiváncsiságból megkérdeztem tőle,hogy van-e barátja ? gondoltam nincs hisz mért akart volna ismerkedni.Tudom,hogy ismerkedés az nem egyből kapcsolatot jelent,de észrevehetően érdekeltem.

Erre a válasz: van. :(:(:'( :O :O Csal néztem.Kicsit balf@sznak éreztem magam.Ez normális ? :O

Szval lényeg az,hogy miért nyomult,ha van barátja ?

Az is érdekes egyébként,hogy Szeptember óta jár suliba (mármint Pestre) szval 9-kes.Most van Nov29 és már van barátja..... egy olyan lány aki első ránézésre tök ártatlan =/

Ahogy közölte,hogy van abban a pillanatban el is köszöntem tőle és azóta sem beszéltünk(nem is akarok többet)=/

Miért csinálta ezt ?


2010. nov. 29. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sya,lehet hogy nem boldog abban a kapcsolatban a jelenlegi barátjával,és megakart gondolom ismerni,de nem akarta addig feladni a biztos kapcsolatát egy sima ismerkedés miatt,amiből még nem biztos hogy lett volna valami!!de ezt már nem tudod meg,mert nem beszélsz vele!
2010. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem is akarok megismerni egy olyan lányt aki 15 évesen 4 hónapot nem bír ki,hogy megb......ssa magát -.-
2010. nov. 29. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Öcsém! Tanuld meg, hogy a lányok előszeretettel mondják azt, hogy van barátjuk, akkor is ha nincs. Ez egy genetikailag kódolt védekező-mechanizmus, hogy lássák mennyire vagy kitartó. Én azért nem vennék rá mérget, hogy van barátja, próbálkozz tovább, ha nagyon erősködik, hogy van neki, akkor persze azért el lehet hinni.
2010. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ez nem csak megjátszás.Tényleg van barátja mivel ki van írva msn-re,hogy Szeretlek Zoli (L) szval... Ez nem megjátszás.Bár érdekes,hogy amikor megimsertem akkor ilyenek még nem voltak kiírva.....
2010. nov. 29. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor meg minek sír itt a szád,ha nem kell neked egy olyan a ki 4 hónapig nem bírja???keress mást!!!ENNYIII!
2010. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
b@zdmeg én utólag tudtam meg,hogy kurv@ !!!!!
2010. nov. 29. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:
bassza meg akinek 6 anyja van!!!Biztos nem perkáltál eleget barátom!!!!Nem tudod miről maradtál le:)igen jól érzed!!!BALFAX VAGY!!:D:D
2010. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És azt nem értem h mért lenne kurv@ attol h van barátja??? Az nem azt jelenti h orba szájba d*gnak én a barátnőmel 5 hónap után fekűdtem le, akkor most az is kurv@? Lehet h egyszerűen ismerkedni akart, szerezni akart egy jó barátot. Mért kell egyből arra gondolni h ősze akkar jőnni veled és az első nap meg d*gni akar??
2010. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem a gyerek maga sem érti hogy miket irkál ide!!IGENRÁÉR!!!
2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok sajnos.

Én 2 hétig MSN-eztem egy csajjal és utána jelentette be, hogy szerelmes egy másik pasiba.

2010. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!