Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van hogy a túlzott szeretet miatt távolodik el?

Figyelt kérdés

Szóval az igaz vagy csak nők kamuja hogy a túlzott szeretet se jó néha. Vagy ha igy van akkor már alapból baj van nem?


Ráadásul a túlzott szeretet nálam abban merül ki hogy napi 2-3 szor felhivom. és neki már ez is sok.

Ez nem normális. erre az aválasz hogy majd keres ő mert ha nem keresem akkor érzi hogy neki is kell tenni valamit értem és nem csak rámhagy mindent.


2010. nov. 29. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez igaz, hagyd picit szabadabban. Keveset keresd. Ha fontos vagy neki, keresni fog. Ha nem akkor...
2010. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azén pasim egyszer kérdezte tőlem, hogy mért nem keresem néha, de akkor szabadnapos voltam, ő meg később ment dolgozni

persze nem azért mondta, hogy az én manim is fogyjon, hanem mert a pasiknak is kell néha törődés, visszaigazolás, kiváncsi rá hogy mennyire hiányzom neki. Én is hívnám őt, főleg ha nem keres, de nekem isj ólesik, ha ő keres, és ő a pasi, nem akarok futni utána, vagy hogy azt érezze ellenőrizgetem, féltékenykedek, meg zavarni sem akarom, sőt azt se hogy megunjon :)

bár én őt nem unnám meg

taktikáznak ők is

bár neki sok lenne ha naponta háromszor négyszer hívnám, vagy folyton sms ekkel bombáznám


ő ritkán mondja h szeret, de érezteti, de ha nem mutatja ki hogy lángol, vagy féltékeny, tudom akkoris szeret :)


és nem akarom a hisztikkel elrontani


tegnap is szabad volt, és gonodltam nála laudhatbnék, de helyette másnap beszéltük meg, és mondta h haverjánál lesz ha felébred,

de egész nap nem hivott, ez fura volt tőle, alig bírtam magammal, és nem akarom h úgy érezze elhanyagolom, de mégis vártam, hogy ő keressen, addig lefoglaltam magam, és keresett, és mondta, hogy pálinkázott a munkatársával meg annak lakótársával, filmet néztek meg játszottak gépen, naná h közbe nem lehet telefonálni, meg ő is hagyni akart pihenni,

pizzáztak, aztán ment volna haza, de felhívott, nem beszéltük meg, de megkérdezte h haza menjen e vagy hozzám, és feljött hozzám, :) nálam laudt, pedig ő másnap csak éjelre ment dolgozni, én meg kora reggel kelhettem, és neki is kelnie kellett emiatt


mikor jött hozzám párát fújtam a kapuajtóra és szívecskét rajzoltam rá, ennek nagyon örült :)

meg elszívtunk két cigit, pont aznap vettem, nem tudtam h jön, neki meg pont elfogyott, jól jött ki :)

meg kutyusának is vettem finom falatokat és haza tudta vinni :)


mindig tudom, han incs velem, vagy nem keres, akkor dolgozik, alszik, vagy játszik a gépén :)

meg szokásos napi rutin, mint fürdés, kajálás :)

én pl buszozás közben nem szeretek telefonálni, vagy utcán.

ha fürdök és nincs mellettem telefon akkor meg nem hallom meg ha csörög, vagy csak nem szállok ki hogy felvegyem :)


ő megbízik bennem, én is megbízom benne.

2010. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Irigyellek második :)
2010. nov. 30. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!