Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtudnátok, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok, hogy egy srác a barátnője mellett más lányokkal is ismerkedik, elmondanátok a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem, miért?
2010. dec. 2. 10:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ha a csaj rákérdez, akkor igen, egyébként nem.

igen: mert tudni akarja és nem hazudok

nem: mert nem érdekli vagy nem tartaná hitelesnek a válaszom. Ha bízik a "párjában", akkor még én lennék a szarkavaró, hazug, stb.

2010. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nem, nem vok ilyen :P Csak egy kicsit :P

De egyébként tökmindegy de ilyen szituban ha a srác a haverod akk nem szabad elmondani. Nem neked árt, nem neked csinál rosszat hanem egy totál ismeretlen embernek. De egyébként nyugodtan, áruld csak el a haverjaidat :P:P

17/F

2010. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

17/F ha majd téged csal meg a barátnőd, te se várj többet senkitől :)

Egyébként nem tudom, ez miért árulás. Ha más csajokkal ismerkedik akkor val.szeg nem is szereti azt a lányt...

2010. dec. 2. 12:04
 14/31 anonim ***** válasza:
Mennyire nyomi vagy te 17/F.... hihetelen :S
2010. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Pedig én részben a 17/F-nak adok igazat.

Ha a fiúval vagyok jóban, akkor nem mondom el a csajnak, mert nem árulom el a barátomat. Viszont, ha a csajjal lennék jóban, akkor elmondanám, mert ő a barátom.

2010. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Szóval ha a barátod gyerekekre megy lövöldözni egy iskolába, akkor te nem hívod a rendörséget, mert ö a barátod.
2010. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"Szóval ha a barátod gyerekekre megy lövöldözni egy iskolába, akkor te nem hívod a rendörséget, mert ö a barátod."


Nem kell sarkítani, qurvára nem erről volt szó!!!

2010. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem tudom, ez miért árulás. Ha más csajokkal ismerkedik akkor val.szeg nem is szereti azt a lányt..."


Nem érted miért árulás?! Isten ments egy ilyen baráttól mint te!!! A háta mögött szervezkednél és nem érted miért árulás? Fogadjunk ha utána az arcodra mászna akk is még neked állna feljebb!


Figyelj ha már ennyire ki akarod élni a rosszmájúságod és h mindenbe beleütöd az orrod: ha egy barátom olyat tesz, ami sztem nem oké akk leülök vele és beszélek a fejével. Megpróbálom meggyőzni. Nem célozgatok, ahogy te tetted, meg nem hisztizek, hanem őszintén, jószándékúan elmondom a véleményem. Hogy ezen ő elgondolkozik-e vagy nem az az ő dolga! De a háta mögött nem teszek ellene semmit az biztos!

2010. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

utolsó érveit is értem, ezért nem tudom, mit tegyek. A barátomnak ez - már bebizonyosodott - jó és kényelmes helyzet, nem adná fel. De hát hanem, nem. Akkor nem mondom el.

Remélem, ha én kerülök egyszer olyan helyzetbe, mint a lány, valaki majd közli velem az igazat...

2010. dec. 2. 13:40
 20/31 anonim ***** válasza:
Hát kérdezö, ha te is úgy állsz hozzá, hogy nem közlöd, akkor miért várod, hogy akarki is közölje majd veled ha veled fog ilyesmi történni?
2010. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!