Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni? Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Ez tényleg nem olyan komoly dolog, mint amilyennek én érzem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igyekszem lényegre törő lenni.

Felvállaltam,h fiatal anyukaként egyedül felnevelem gyermekemet,aki nem is olyan sokára 4 éves lesz.A páromnak(nem a gyerek apja) 1 éve vagyunk együtt.Eddig nem is volt semmi probléma,a kezdetektől fogva tudta,hogy nekem itt van a kisfiam.Most bukott ki a dolog...ugyanis azt mondja,nincs kedve gyereket nevelni,ezért inkább olyankor találkozzunk,amikor a gyerek az apjánál van.(ez mostani,egyszeri alkalommal lenne így(állítólag))


Én gondolkodom abszolút deviáns módon,vagy elvileg tényleg egy felnőtt ember és normális ésszel ha végiggondolja(gondolta volna?) az egészet,akkor tudnia kéne mivel jár egy gyerek?

...és én vagyok ennyire hülye,hogy nem tudom megérteni ilyen egyáltalán hogy jut eszébe valakinek?

Nem azért,de ez nálam kizáró ok.Mármint az,h "zavar a gyerek".


Helyesírási hibákért bocs.

Normális válaszokat várok.(Nem feltétlen helyeslő,az építő kritikát is szívesen fogadom.)

Előre is köszönöm.


2010. dec. 2. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és jogosnak érzem a kételyeidet. Mikor téged választott, a családodat választotta. Ezt vagy bevállalja, vagy nem. Nem hiszem, hogy lenne más megoldás, hogy csak néha... magy félig...

De mint mondta, itt már egy családról van szó, úgyhogy inkább nem pofázok bele jobban.

Egyébként ennyi infoval neked adok igazat.

A (majdani esetleges) saját gyerekkel való kivételezés am. nem biztos, hogy úgy lesz, ez szerintem más kategória.

Fontosabb dolgokban talán, de a hétköznapokan nem ezen múlik szerintem.

2010. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre köszönöm a kommenteket.Mindenkit,aki normális hangvételben válaszol,hasznosnak "minősítek",mert számomra most nem az a fontos,hogy a nekem tetsző dolgokat mondjátok.Hanem az,hogy más szemszögből is lássam a dolgokat. Több szem,többet lát ugye... :) További válaszokat is várok;)
2010. dec. 2. 13:01
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak nem akarja, hogy most máshova kelljen koncentrálnia. Lehet, hogy csak veled akar lenni.

Remélem igazam van és nem lesz tartós ez az állapot :)

2010. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hosszú távon el kell fogadnia minden gondoddal együtt. Amíg csak összejártok, még elmegy.
2010. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Pont ő volt az,aki felhozta az összeköltözést.Ezért nem értem....
2010. dec. 2. 22:28
 16/17 Doruss ***** válasza:
100%
Szerintem várj, hogy mi lesz, hátha még elfogadja. Egyszeri alkalom belefér, mert lehet, hogy nem mindig jó, ha ott lábatlankodik a gyerek. De ha azt látod, hogy nem képes elfogadni, és sose akarja látni a gyereket vagy ilyesmi, akkor nem érdemes folytatni. De szerintem ha csak egy-két alkalomkor nem akarja, hogy veletek legyen a gyerek, az még belefér.
2010. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mint utólag kiderült,nyáron is volt egy ilyen dolog... és most is.

Azóta a nagymama vigyázott pár napra,így tudtunk kettesben lenni.Most úgy néz ki,minden rendben.Még kérdezősködök,ha valami baj lenne :P

Köszönöm a válaszokat/tanácsokat! :)

2011. jan. 2. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!