Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetnék vele?

Figyelt kérdés

Az a nagy szitu, hogy a barátom szakított velem én ebbe nem tudok beletörődni mert én még mindig szerelmes vagyok belé és ezt jól tudja. Ő teljesen elzárkózott előlem, nem keres nem érdeklődik ő úgy fogja fel, hogy én már nem létezek számára ami szerintem nagy hazugság, menekülni próbál valami elől, ha megkérdezném tőle nem adna kielégítő választ számomra.

Mitévő legyek, hogy lelke/szíve mélyére hatolva kimondja "félelmét" mitől menekült és mért viselkedhet így? Hogy tudnám megváltoztatni?


2010. dec. 2. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
öm.. énis ilyen elfutós, elzárkózós emberke vagyok. viszont valószínü azért csinálta ezt, mert úgy látta hogy nemtud már mit kezdeni azzal a dologgal ami miatt elzarkózott és feladta. lehet hogy semmi értelme nem lenne "megválltoztatni" a lányt, főleg ha makacs (magamból indulok ki), mert akkor te mondhatsz neki bármit, nemfog rád hallgatni. Ha vége, akkor van ok rá, de nembizti hogy ezt neked megtudja fogalmazni és azért mondta amit mondott. Próbálj túllépni rajta :/
2010. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
amúgy azt hozzá kell tennem, hogy igazuk van a többieknek, ha neki ez nem éri meg, akkor meg pláne felejtsd el. Ha még tényleg igazán szeretne, képeslenne szembenézni az akadályokkal, problémákkal, tapasztalatból mondom
2010. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Fiúról van szó :)

Válaszokat meg köszönöm még várnék pár hozzászólást azt cselekszek!

2010. dec. 4. 12:11
 14/18 anonim ***** válasza:
upsz xD jó.. bocsi, még kómásvagyok-.- viszont ez vonatkozhat fiúra is
2010. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond :D Írásod így is segít.
2010. dec. 4. 12:21
 16/18 anonim ***** válasza:
akkor örülök neki :)
2010. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Moszuke ***** válasza:

figyelj már.. írd már le mi a probléma...

név nélkül minden nélkül. nem gáz, csak jobb a tisztán látás..

22/f

2010. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hogy mi a probléma? Távolság! Ritka találkozások és még kitudja mi a fiú részéről amit nem mondott el nekem. Ma már azon vagyok, hogy túllépjek rajta, de nem megy. Próbálkoztam mindennel, hogy mással akár, de az se ment. Ő adta meg mind azt ami kellett nekem és ezt el is vette tőlem :( Kegyetlenek az emberek tudom.

Nem tudom megérteni azt, hogy miért nem mond semmit maga részéről. Tudom hülyeség, de ha valakit szerettél valaha is igazán azt megtiszteled azzal, hogy megmondod a szemébe miért is szerettél ki a másikból (vagy bármi is az oka a szakításnak) Ennyire naiv lennék és a mai hímnemű egyed többsége nemképes emberi tiszteletet kimutatni másik felé?:D (fu bocs a kacifántos fogalmazásért)

2010. dec. 14. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!