Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, vagy a fiúk érnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, vagy a fiúk érnek hamarabb agyilag esetleg testileg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
testileg elvileg a lányok agyilag viszont gőzöm sincs, de ott talán nincs különbség... :)
2010. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
A lányok hamarabb érnek. Nagyjából 14-16 éves korban "megszaladnak". A fiúk csak a huszas éveikben "érik utól" őket.
2010. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
a lányok érnek agyilag hamarabb, azért tűnik az összes korodbeli srác gyerekesnek.
2010. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
hülyeség ez a lányok érettebbek dolog, csak a tini lányok többsége bukik azokra a faszikra akik már dolgoznak és pénzt keresnek, mert h költsék rájuk.(ez a legtöbbnél később is megmarad)
2010. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
az utolsó a példa rà, hogy mennyire gyerekesek tudnak lenni a pasik :)
2010. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Sokszor így szokott lenni, de amekkora ellentmondásokat láttam már/látok.. szerintem túl merész általánosítás. F
2010. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagy a "szórás". Van olyan kislány, aki már 14 éves korában sem kislány több tekintetben sem, és van olyan, aki egy életre infantilis marad, mint például én. :-)
2010. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A lányok agyilag és testileg is előbb érnek, átlagosan egy évvel, a fiúknál.

De hát kinek milyen a tempója. Azért vannak kivételek mindkét félnél. Így is vannak lányok akik csak 16-18 évesen kezdenek menstruálni (hacsak a testi fejlettséget nézzük).

2010. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁ....gügyügügyügügyügügyűűűű..... :)
2010. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 FFDP ***** válasza:
10 lányból kb. 1 - 2 az akire azt mondom, hogy érettebb lenne, mint én. Pedig nem én szartam a spanyol viaszt és elszállva se vagyok magamtól.
2010. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!