Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, vagy a fiúk érnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, vagy a fiúk érnek hamarabb agyilag esetleg testileg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Mikor tini voltam én is hülyeségnek tartottam az egészet, hogy lányok hamarabb érnek "agyilag". Most 21 évesen vissza nézek és igazat kell adjak akik ezt állították. Bár vannak érett fiúk 16-17 évesen csak ritka mint a...


F

2010. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontoztaátok le a többieket, de Szerintem is hamarabb érnek a lányok...
2010. dec. 3. 17:35
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem érnek hamaradd agyilag, csak testileg. A fiúk kiegyensúlyozottabbak. De agyilag egyik sem ér hamarabb a másik nemnél. Szóval nincs általánosítás.
2010. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

Testileg is lelkileg is agyilag is hamarabb érnek a lányok. Ne tévesszen meg az titeket, hogy valaki ribanc. Attól még érett. Viszont többnyire egy nő már a huszas évei elején elkezdi tervezni az életét, olyan férfit vár, aki hasonlóképp gondolkozik. Nem véletlen, hogy hosszú évekre visszamenőleg is az esetek többségében a nők náluk idősebb, nem pedig fiatalabb férfit választottak.

Vitatkozhattok a tényekkel, de felesleges.

2010. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7%
Lányok érnek agyilag és testileg is hamarabb. Egy 16 éves lány és fiú között annyira különbség, hogy egy 16 éves fiú agyilag még 13 éves. Ezért is kezdenek a lányok idősebb srácokkal.
2010. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
A lányok sem fejlődnek gyorsabban. Ez csak duma azoktól a lányoktól akik ezzel magyarázzák azt hogy nemkellenek nekik a korukbeli fiúk és inkább valami idősebb popsifejjel járnak.
2010. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Mint mondtam a tényekkel lehet vitatkozni, csak épp felesleges.
2010. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Relatív. Ismerek fiatal egész értelmes, komoly srácot, és vele egyidős olyan lányt is aki folyton ovis szinten mutatkozik cselekedeteiben.
2010. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
csak azért felesleges mert a lányok hülyék ahhoz h megértsék
2010. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Talán hülyék hozzá, és talán anyukád nem örülne, ha ezt olvasná. Feltételezem ő is nőnemű :)
2010. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!