Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen helyzetben? Megcsalás ez? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A barátommal január végén jöttünk össze. Ő december elején lépett ki egy távkapcsolatból,amit akkori állítása szerint teljesen lezárt. Nemrég írt nekem egy levelet az exe,hogy látta ,hogy facebookon január 20. van kitéve évfordulónknak,és gratulál,de közölte,hogy ők akkor még együtt voltak,és a szülinapján szakított vele a barátom,ami február 11. A barátomnál rákérdeztem,és tagadta az egészet,és azt állította,hogy csak be akar kavarni a kedves lányka.. Aztán valamelyik nap,a barátom unokatesójának facebookján nézelődtem,(megszokott nálunk) és láttam hogy beszélgetett a barátom exével,mert jóba vannak. És február 12.-én a barátom unokatesója beszélgetett a barátom exével,hogy ne szomorkodjon,amiért dobta a barátom,meg vigasztalta,meg minden. Tehát valószínűleg tényleg úgy volt,ahogy a lány mondta,és a szülinapján szakított vele a barátom:( Ami azt jelenti,hogy ők még 3 hétig együtt voltak távkapcsolatban,mikor mi összejöttünk.. Lehet hogy nem találkoztak,de akkor is rosszul esik,és nem tudom lenyelni,a barátomnak viszont nem akarom elmondani,mert kiakadna,hogy mit nyomozgatok utána az unokatesója facebookján. Mit tegyek ?:(
2011. aug. 16. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A csaj nyilván be akar kavarni, és úgy látom, h sajna sikerült is neki. Sztem próbálj beszélni a pasiddal, de ne számon kérd, hanem nyugtasd meg, h szereted, de épp ezért fontos számodra az őszinteség, kérd meg, h ne tagadja le, csak mesélje el, és ne haragudjon rád. Az ilyen agyalások hosszú távon csúnyán megmérgeznek egy párkapcsolatot, ki kell beszélni, nem szabad magadban tartanod. Ezt is mondd meg neki, h ezért tartod fontosnak megbeszélni Vele.
2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nagyon szereted, szerintem le kell nyelned. Emelett mond el neki mindenféleképpen, hogy te erről tudsz, de ne szemrehányásként. Ha igazán szeret, akkor meg fogja érteni, hogy kíváncsi voltál, és becsülni fogja, hogy még nem is hisztérikázol miatta, csak szimplán megemlíted. : )
2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem nevezném megcsalásnak ha nem voltak egymás mellett. Tudod sokszor van az, hogy az ember nem meri addig lezárni a régi kapcsolatát, amíg meg nem ismeri egy kicsit az új személyt. Velem is volt hasonló, nem szakítottam még az exemmel (de nem is hagytam h hozzám nyúljon), amíg nem tudtam h az új kapcsolat is lehet-e olyan sikeres mint az előző, amolyan szünet volt ez a legvége előtt. MIvel a srác melletted van és tényleg vége a másik lánnyal, sztem ez azt jelenti, h ugy gondolja megbízhat benned és jobb vagy mint az előző.
2011. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,nagyon jók!
2011. aug. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!