Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a megcsalásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megcsalásról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

az emberek 99%-a nem ért velem egyet. nagyon elítélem, de vannak olyan extrém szituációk amikor megbocsájthatónak tartom. nagyon extrémek, de van. egyébként mocsok dolog, és semmi értelme...

én nagyon sokáig állítottam h sosem tudnám megcsalni a párom, aztán megcsaltam, rájöttem hogy könnyenmegy.. no azóta biztosra tudom hogy soha többet senkit nem fogok megcsalni, mert nekem borzalmas érzés volt, egy fél éven keresztül minden este úgy aludtam el hogy görcsben voltam annyira rosszul esett hogy megtettem.

2010. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ez akkor van mikor megromlik egy kapcsolat és az ember menekül. én is jártam és most boldogan élek az új párommal.szó szerint a pokolból a mennyországa kerültem.
2010. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Anno az egyik baratnom:


A csaj es a psi teljesen odaig voltak egymasert. A baratnom a batyammal jart. Jegyesek voltak es mar par honap volt vissza az eskuvoig es a csaj osszeszurte a levet az ocsemmel. Nem derult volna ki, de a csaj nagyon szarul erezte magat es elmondta. Az lett a vege, hogy elvesztette a szerelmet, a baratnojet es az ocsemmel sem lett semmi.


Szoval en melyen megvetem es ez egy undorito ballepes volt. Ha szeretted azt az embert valaha is, elmondod neki, hogy mit akarsz es nem alazod meg ezzel.

2010. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Én egy csomó mindent megbocsáthatónak tartok, pl ha valakivel buliban elcsattan egy csók, de mondjuk nem rendszeresen történik ilyen, csak egyedi eset. Meg ténylegesen az egyszeri alkalmat más szituációban is el tudom képzelni, hogy megbocsátható, mondjuk ez a hozzáálástól is függ.

Az a véleményem, hogyha már megtörtént, akkor mindenkinek jobb, ha titokban marad és a bűnös fél nem azzal próbál könnyíteni a lelkiismeretén, hogy elmondja, mert ezzel csak fájdalmat okoz a másiknak és tönkretesz egy amúgy lehet, hogy teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatot. Persze ezt én úgy értem, hogy nem az ilyen 1-2 éves vagy rövidebb kapcsolatokba fér ez bele, de ha az ember egy életen át együtt van valakivel és amúgy egy egészséges libidóval rendelkezik, akkor akadhat ilyen szituáció és ez nem azt jelenti, hogy tönkre kéne tenni a kapcsolatot (mert az őszinteségi roham az tönkreteszi). (nem hiszek abban, hogyha valaki 10 éven keresztül házas, akkor a 10 évben nem fordul elő, hogy nagyon megkívánna valaki mást..)

Amit nem tartok megbocsáthatónak az az, ha valaki hosszú távú viszont folytat, vagy ha egy férfi a terhes vagy kisgyerekes feleségét csalja meg, vagy krvázni megy. Ezeket nagyon alattomosnak és megbocsáthatatlannak tartom.

2010. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Azt, hogy mindenkinek a szíve joga, és lelkiismeretéé, hogy megcsalja-e a párját, vagy nem. Ha igen, és kiderül, akkor vállalja a dolgot, ne siránkozzon. Ha meg a bűntudatával eltud számolni, és titokban tudja tartani, akkor tegye.
2010. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretsz valakit, és minden téren megkapsz tőle mindent, akkor semmi értelme.
2010. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

A megcsaláshoz általában két ember kell. Sokat mérhetetlenül elítélik a félrelépő asszonyt, pedig gyakran az uracska is tehet róla. Általában nem arról van szó, hogy az asszonyka tömény szexet akar - inkább a gyöngédség, a változatosság, a szerelem hiányzik a nőknél.


Elég gyakori, hogy a férfi egy bizonyos idő után nem nézi a feleségét nőszámba, megalázza, elhanyagolja testileg, és lelkileg, nem veszi észre a frizuráját, a közeledését. Utána meg csodálkozik, hogy mitől lett "k." a hű nejből.

Az is előfordul, hogy egy nő a házasságban slampossá válik, elhanyagolja magát, és az urát, szexelni sincs kedve, fantáziátlan. Ilyenkor csodálkozunk, hogy a másik félrekacsint?

Előfordulhatnak notorikus szoknyapecérek, és férfifalók, akik a legszexisebb, legodaadóbb, legszeretőbb partnert is orrba-szájba csalják - őket elítélem.

De nem minden esetben kell követ ragadni!

2010. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 west01 ***** válasza:
0%
én buszsofőr vagyok. már szinte a munkám része hogy megcsalom a barátnőmet
2010. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Gerinctelen és aljas dolog.


Pussz / Pá : Erzsike néni

2010. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is mindig elitéltem azokat,akik megcsalják a párjukat,de beleláttam egy olyan helyzetbe,amikor megértettem,hogy miért teszi...akik csak hobbiból csinálják azt még most is elitélem!
2010. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!