Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mi lenne a reakciótok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok,hogy a barátnőtök csak úgy alapon vesztette el a szűzességét egy szinte ismeretlen sráccal?
2010. dec. 5. 15:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nézd, ha én pasiként tudtam várni 20évet arra, hogy olyannal veszítsem el akit szeretek akkor egy nőtől is elvárom ezt.
2010. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Semmilyen reakcióm nem lenne.D*gnám mint a lopott biciklit, amíg nem találok jobbat.
2010. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 biohazardxxx ***** válasza:
Ezt mindenki saját maga dönti el és semmi közöd nincs hozzá. Akkor még nem voltatok együtt és ennyi. Ne most én is kiakadhatnék az én barátnőmön hogy elöttem már szexelt mással... És akkor mivan? ki nem? Ilyenen ne gondolkozz mert jó nem sűl ki belőle!
2010. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha még nem járnánk, akkor felhagynék az udvarlással, ha már járnánk, akkor komoly elbeszélgetésre kerülne sor és csak azután döntenék.
2010. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

szüzesség rövid Ü :D

amugy nem tökmindegy?! :D ha elvesztette elvesztette.

2010. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

én semmik extrát.

felvenném így télen a kabátot azt mennék haza aki azt se tudja kivel vesztette el abba én nem bíznék inkább meg ott hagynám azt csináljon amit akar.

még a végén kiderül h éces is

2010. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha egy lány így veszítette el, akkor legyen annyi esze, hogy nem köti a pasija orrára. Igen, tudom, fő az őszinteség, de lássuk be, ehhez nem sok köze van, ha csak a múlt, és nem egy visszatérő dolog az egyéjszakás kalandozása a leányzónak. Ez egy olyan dolog, hogy azt sem közölném aktuális párommal, hogy miket műveltem előző kapcsolataimmal az ágyban kettesben.

Bár nekem egyik exem egyéjszakás kalandban vesztette el a szüzességét, és ezt el is árulta nekem a kapcsolat elején, de a mai napig úgy gondolom, hogy nem volt köteles ezt elmondani nekem. Ettől függetlenül én értékeltem, hogy megosztotta velem, de ez én vagyok. És a kommentelők reakciójából kiindulva sokan feleslegesen túráztatnák magukat ilyen apróságokon... (igen, apróság, mert ha a lány szereti a párját, és hűséges hozzá, nem mindegy, hogyan és miképp vesztette el a szüzességét? )

2010. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hát én elkaptam és megöltem a szüzességem ... sztem tök béna az aki elveszti ...
2010. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Szánalomra méltó cselekedet, tartás nélküli nővel nem kezdek. És ez nem lényegtelen, mert erősen utal az illető személyiségére, mert (pláne lányoknál) a szüzesség nem egy "csak úgy"-dolog. Ha ezt képes félvállról venni, mást is fog, nekem meg felelősségteljes ember kell.
2010. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a fontos, hogy szűz legyen, ha igazán szeretem, megbocsájtom neki, hisz még azelőtt tette hogy megismert volna.
2010. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!