Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem a régi minden vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem a régi minden vele? A párom szakított velem nemrég aztán 1hétig külön voltunk, mert azt mondta,nem akar kapcsolatot.

Figyelt kérdés

A párom,szakított velem még nem rég,aztán 1hétig külön voltunk,mert azt mondta,h nem akar kapcsolatot,aztán egy helyre kerültünk szorakozni,pusztán véletlen,és látta ,h mennyi pasi táncol körülöttem,és féltékeny lett,de mondjuk a barátjától már az elött nap,halottam,h békülni akar velem,nah és félrehívott a szórakozóhelyen,h béküljünk,mondtam,h most nem alkalmas,bulizni jöttem4és másnap taliztunk ,elmondta,h sokat gondolt rám,és velem sokkal többet akar mint volt csajaival,de megijedt,h ugyan az lesz mint exével,mert az rövid pórázon fogta,és ezt érezte velem is,h én is,de érdekes én ugyanúgy engedtem sőt örültem ha btaival lehet!!és elszaladt,szakított,minthogy a problémákat megbeszéljük!!és mivel megbántott,még is kibékültem vele,hisz szeretem!!!

De probáltam nem kimutatni mit is érzek!És neki az kikötése,h vegyük lazábban a kapcsolatot,h ö bulizhasson mindig btaival!!és engedjem,meg ne keressem,majd ö keres,de ezek után,h bizzak meg benne,h nem csal meg,ha külön bulizik!megbiztam benne,azt hittem minden jó ,és erre szakítot,és még az okot,sem nagyon mondta meg,aztán még ö köti ki,h ezzel feltételel,lesz neki jó!és velem mi lesz,azt ne nézzük ,h nekem mi a jó,így papucs leszek,mit csináljak,de félek ha felhozom megint összeveszünk,és megint ott hagy!!!


2009. jan. 18. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem hozod fel neked lesz rossz es ugyse fogod sokaig birni veszekedes nelkul.

azt irod engedted a barataival. akkor miert koti ki h ezentul mehessen veluk?

szerintem igenis hozd fel a temat. beszeljetek meg h o is mehet egyedul bulizni, de akkor te is. es perszeh azert egyutt is mentek.

az hulyeseg h csak o keressen teged, nem is ertem h miert szeretne h hanyagold. esetleg arra erti h ne ellenorizd, ne hivd fel h "gyere mar haza" stb?

ha tulzasba viszed, akkor az tenyleg zavarhatja, ha viszont nem, akkor neki lehet vaj a fejen.

probaljatok megbeszelni, tisztazni h senkibol nem lesz papucs de azert vannak bizonyos keretek.

bizalom nelkul nem fog mukodni.

2009. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem Te magad is jól látod, h ennek így nincs semmi értelme. Rövid távon sem, nemhogy hosszú távon. Ha sok fiú táncikált körülötted, nyilván egy csinos, dekoratív lány lehetsz. Szerintem mond meg a srácnak, h menjen a nevetséges feltételeivel együtt nyugodtan oda, ahova csak akar. Neked más elképzeléseid vannak egy komoly kapcsolatról. Ha azt mondja, h ne, és inkább beszéljétek át mégegyszer, akkor van rá esély, h komolyak a szándékai és megér még egy próbát, persze csak ha sikerül a kompromisszum. Ha viszont azt mondja h rendben van. Akkor ennyit ért a srác.

Hajrá

2009. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!