Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt hiszi megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt hiszi megcsaltam az exemmel! Hogy bizonyítsam be neki hogy nem igaz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd bővebben, mert erre így nem lehet nagyon mit mondani.
2010. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki mondja neki,hogy én még a volt pasimmal vagyok és csak hülyítem őt... az előző kapcsolatom 2 éves volt....telefonáltam néha vele a szakítás után,hisz 2 évet nem könnyű elfelejteni...
2010. dec. 6. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne telefonálgass az exeddel. Ha az új pasi nem hisz neked, hagyd ott. A bizalom az egyik alappillére a kapcsolatnak. Ha az nincs meg, megette a fene az egészet.
2010. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek.Nem ajánlatos exekkel tartani a kapcsolatot,meg engem nem kifejezetten érdekelnek az exeim,pedig nem pár hónapos kapcsolatok voltak.Ha vége,akkor vége.A barátoddal meg ülj le és beszéljétek meg ezt a bizalom dolgot.FONTOS...
2010. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Minek telefonálgatsz, ha egyszer szakítottatok? Vagy egyszerre két pasit tartasz? Tipikus női szokás. Nem kell szakítanod azzal aki nem hiszi el, hogy nem csalod meg, majd ő úgyis rájön, hogy megcsalod. :S Csak idő kérdése. Egyáltalán minek tartod az új pasit? A régi feledtetésére? Nem azért mert szereted? Hát nem szép dolog!
2010. dec. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy szakítás után nem létezik olyan, hogy csak barátság.
2010. dec. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még telefonálgatsz,akkor tuti,hogy még érzel valamit.Addig minek kezdesz új kapcsolatba,amíg nem felejtetted el az előzőt.Amikor az előző kapcsolatomnak vége lett,nem az én döntésemből,de ha nem teszi meg,akkor kb 1 hét múlva én lépem meg a dolgot.Már egy ideje nem stimmelt a kapcsolat.Fokozatosan kezdtek az érzéseim elmúlni,a végén már a hátam közepére kívántam.Szakítás után 4 nappal összejöttem életem szerelmével,akivel már 3 éve együtt vagyunk,együtt élünk.Nem felejtésből alakult ki.Az exem felhívott párszor,hogy visszakönyörögje magát,de megmondtam neki,hogy semmi esélye.Tisztázd az érzéseidet először magadban,aztán döntsd el mit akarsz...
2010. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!