Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de adott egy esélyt. Hogyan tegyem jóvá? Hogyan bizonyítsam h nem lesz ilyen többet?

Figyelt kérdés
megcsaltam a barátomat, ha nem is feküdtem le senkivel mégis kikezdtem 3 haverjával. és egy ideig tagadtam, de aztán minden kiderült. adott egy esélyt h bizonyítsak, de nemtudom mivel is tehetném jóvá. szeret, és én is őt. mit tegyek? szerintetek, ha most adott egy esélyt akkor lehet h mellettem marad? jó lenne ha így lenne?
2009. dec. 8. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem fogok neked kiutakat adni. Nem csalhatod meg többé! Ezzel bizonyítasz. Nem mással. A ténnyel, hogy hű maradsz hozzá. Ha nem megy szakítsatok, mondd meg neki hogy nem bírsz azzal a könnyű véreddel, és nem akarsz szórakozni az érzéseivel, mert nem érdemli meg hogy összetörd a szívét. Szép napot!
2009. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na de miért csaltad meg?

Ha valakit szeretsz, nem csalod meg. Lehet hogy el kéne gondolkoznod azon, hogy miért tetted ezt.


Az pedig, hogy hogyan bizonyíthatsz, már leírták. Ne csald meg többet. Ja és szerintem mostantól legyél őszinte.


Ez nem egy munka, hanem egy kapcsolat, vagy szeretitek egymást, és nem léptek félre, ja és el ne feledjem, hogy őszinték vagytok egymáshoz, vagy semmi értelme, húzzátok egymás idejét.

2009. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3-mal? Ezt meg hogy érted? és pont haverokkal? nem mintha idegennel rendben lenne a dolog..

Mit tennél? semmit. Adott esélyt,azt jelenti, akar maradni.

De a legközelebbi lehet lapát.

Lehet, maradi vagyok, de ha nem feküdtél le, mit értesz megcsaláson? 3-mal? szempilla rebegtetés? az nem megcsalás, csak kacérkodás, bárha az sem veszélytelen..hú, te nagyon fiatal vagy, ugye?

2009. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben vagyok mint te, csak én egy csók erejéig csaltam meg, mégis kaptam egy lehetőséget a bizonyításra. Legközelebb gondolkozz, mielőtt cselekszel. Remélhetőleg most megtanultad egy életre a leckét, eszedbe se jusson ránézni más pasikra.Én megjártam ezt a poklot és megtanultam a leckét!!!
2009. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Megcsaltam a barátomat, de adott egy esélyt. Hogyan tegyem jóvá? Hogyan bizonyítsam h nem lesz ilyen többet?"


Sehogy. Mindenkinek egy esélye van. Ha eljátszottad akkor már nem tudod többé lemosni magadról. Soha nem fog már benned igazán bízni, még ha mást is mond és meg is bocsáltott.

2009. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem a pasid se normális h visszafogadott, megcsaltad 3haverjával?? Hát h öszinte legyek egy utolsó kis k.urva vagy, aki semmilyen bocsánatot nem érdemel, méghogy szerelmes vagy..aha az persze, nem tudom ki hiszi el.
2009. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy nem kell bizonyítanod.

Ne csald meg többet.

Ne is gondolkozz rajta.

Ne is kacérkodj mással, és TUDATOSAN KERÜLD azokat a helyzeteket, ahol elcsábulhatnál vagy elcsábíthatnának.

Ennyi.

2009. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12.08 14:43-as

Én sem hiszem, hogy csak a szex lenne megcsalás, miért ne lenne egy csók is az?

Ha neked ettől tiszta a lelkiismereted, te érzed...

Attól még nem túl fiatal valaki, hogy nem úgy gondolkozik mint te.

Sőt, ha te ezen az érzelmi síkon mozogsz... Nem is értem miért van ennyi válás, te se mi?...

2009. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!