Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Meg fog ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meg fog ez a helyzet változni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár napja vagyunk együtt a Barátnőmmel és tök gáz, ahogyan viselkedek.

Nagyon sok időbe telt, mire egyáltalán meg mertem Őt szólítani, de aztán csak összejöttünk.

Viszont!

Én nagyon zavarban vagyok, amikor vele vagyok. ez abban nyilvánul meg, hogy baromira ver a szívem és félek meg izgulok.

Ezt elmondtam neki is és azt mondta, hogy nem zavarja meg, hogy olyan aranyos vagyok.

De engem akkor is zavar, ráadásul idősebb is vagyok tőle, tehát szerintem ez az egész ultra gáz, de nem tudok mit tenni ellene.

kérdezem én, hogy ez az egész el fog majd múlni vagy enyhül majd, mert tényleg nagyon gáz így ez az egész.


2010. dec. 7. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
EJ
2010. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy! Olyan édesek vagytok ilyenkor, olyan igazán EMBERiek! Tök jó a barátnődnek, remélem kiélvezi ezt az időszakot, mert egy idő után ez sajnos el fog múlni nálad :) Légy önmagad, más nem kell :)
2010. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!