Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre elveszitettem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre elveszitettem. Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Minden az én hibám, elűztem magamtól és mostmár nagyon bánom. Mit tegyek??
2010. ápr. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
lépj tovább.
2010. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit tégy és van-e egyáltalán értelme, sokmindentől függ.

Legfőképp a két ember mostani viszonyától.

Látom a te hibád volt. Ha végleges, ami történt csak annyit tehetsz, hogy várod míg megbocsátasz saját magadnak... És utána továbblépsz.

De mondom, ez sokmindentől függ.

2010. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hogyan űztél el magadtól?
2010. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha dolgot nemtudod visszafordítani akkor nincs mit tenni tovább kell lépni...

sajnálom.

de ha még megtud bocsájtani akkor menj oda mondj el mindent h nemtudsz nélküle lenni és adjon még egy esélyt.

talán sikerül

2010. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lépj tovább.idő kérdése és megoldódik.egy darabig még fájni fog szíved,de az idő mindent megold.próbáld meg elfelejteni.
2010. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért én megkérdezném, hogy hogyan űzted el örökre magadtól a barátodat?


Mert ha esetleg megbocsátható dolgot tettél akkor lehet, hogy van még esély, és lehet hogy csak te gondolod, úgy, hogy ez már visszafordíthatatlan.

2010. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
először is vond le a következtetéseket. tényleg Te rontottad el? és mit? tanulj belőle, legalább mégegyszer ne kövesd el ugyanazokat a hibákat (a legtöbb ember egyébként megteszi, tudatosan kell ez ellen küzdeni). aztán meg ÉLJ. ugyanúgy, ahogy a kapcsolatod előtt is éltél :) hiszen volt élet előtte is, igaz?
2010. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!