Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élesszem újra a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élesszem újra a szerelmet?

Figyelt kérdés

a léyneg h vasárnap szakítani akartam a barátommal, mert már megbántott egy párszor és én nem akarok többszőr szenvedni.de vasárnap kért egy újesélyt és megígérte h megváltozik, eddig amikben megakart változni miattam mind sikerült neki. szeretem őt,de nemtudom, valahogy a szerelmem gyengült azzal h elbizonytalanodtam a kapcsolatunkat illetően:/.mivel szeretem adtam neki még egy esélyt és én is azon vagyok h ezt a szerelem újra fellángoljon.volt már vki iylen helyzetben? ha igen akk kérem írja le h mi történt utánna, h sikerült e újra fellobbantani a lángot vagy sem.


normális válaszokat lécci, és a helyesírásomat,valamint a foggalmazásomat kritizáló egyénekekt megkérem h nkább ne írjanak, nem arra vagyok kíváncsi h miylen a helyesírásom illetve a foggalmazásom ...!


2010. dec. 8. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi helyzetben vagyok én is. Csak nálam azért bonyolultabb a helyzet. A lényeg, hogy mindenhez idő kell. Idő kell változni, idő kell átérezni. Ott a gond, hogy a változással más embert kapsz mint akibe beleszerettél. Tehát az sem a tökéletes út. Nehéz ügy. Talán azt tudnám ajánlani, hogy ha van türelmed felé és látod az ő oldaláról is, hogy képesek vagytok kompromisszumot kötni, akkor van esély. Kompromisszumról beszélek, nem ultimátum miatti egyéni változásról. A jó kapcsolathoz két ember kell. És nem csak úgy mint egyik aki változtatni akar a másikon és a másik aki változik, hanem mindenki aki enged egy kicsit. Szerintem így lenne a jó. Hajrá!
2010. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, én is szurkolok nektek.

de nekem za a baj h én nem ilyennek ismretem meg :/

és végülis csak oylannak kellene lennie mint amiylne régen volt,valamint olyannak akibe beleszerettem. tehát anniyra nem is kellene neki változni.

2010. dec. 8. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha arra gondolsz, hogy egy gyémántot is csak egy másikkal lehet formálni, akkor rájössz, hogy egyik ember a másik akaratlanul is formálja. Változott, mert ezt hozta ki belőle az élet és a veled töltött idő. Saját példámon látom, hogy a páromnak jót akarok és ezért lemondok dolgokról, amik nekem sokat számítanak mert szeretem. Nyilván mégegyszer nem lesz ugyanaz az ember a barátod aki előtted volt. Inkább keressetek arany középutat, valami járhatót. Valakinek mindig változtatnia kell sajnos.
2010. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!