Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, de szeretőt tartok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de szeretőt tartok. Őneki van párja, de nemtom már mit hidjek róluk. Talán megszokásbol vannak együtt. Minden hétvégén talizunk 2-3 óra hosszát. Nagyon gyengéd és kedves velem. Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Szeret vagycsak a szex miatt kedvel? Tulajdon képp mit jelent az a szó, hogy szerető? Honnét lehet tudni, ha a szerető szerelmes lesz? Az egyéjszakás kalandok nem igazán szoktak csókolózni? Egy éjszakásnak indult, közbe honapok óta tart. Mire számithatok?
2009. jan. 19. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálam 2 éve ugyanez volt a helyzet, de a mi kapcsolatunk annyira elmélyült,hogy otthagyta miattam a 6 éves kapcsolatát, aztán én is otthagytam a párom!Azóta nagyon boldogok vagyunk mind a ketten és közös jövőt tervezünk!
2009. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

előbb el kellene gondolkodnod a saját kapcsolatodon is mielőtt a szeretődén gondolkodsz, nem gondolod? hú...micsoda szóismétlések...

Szóval...neked mi bajod a mostanival? És hogy akarod majd a tudtára adni? Nem bánt hogy összetöröd a szívét? Vagy szereted, és csak a szex miatt kell a másik? akkor meg kellene beszélned a pároddal hogy min változtasson... és lehet, hogy lenne olyan jó mint a másik. Vagy a te pasid csak egy mocsok macsó, aki megérdemli mert úgyse törődik veled? Sokmindent nem írtál le...főleg arról nem, hogy neked mi bajod a mostanival...arról meg, hogy neki mi a véleménye a saját kapcsolatáról, csak tőle tudhatsz meg információkat...

2009. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ez az egyik legundorítóbb dolog, amit tenni lehet egy kapcsolatban. gyáva dolognak tartom.
2009. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már nem szeretem a mostanit!csak sokminden hozzáköt a mai világban.Nem bánik velem gyengéden és semmit se lehet vele megbeszélni.A biztost a bizonytalanért nem merem feladni!Jó lenne tudnom a másik pasi érzelmeit.Ezt honnét tudhatnám meg biztosra?
2009. jan. 19. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:
ha megkérdezed tőle...mondj el neki mindent, amit nekünk és kérdezz rá.......mellesleg ha ennyire nem érzed jól magad a mostani kapcsolatodban, akkor semmi értelme nyúzni sem magad, sem a fiút...szakíts vele és kész, ez nem lesz jobb később se, most addig csalogatni fogod? ennek semmi értelme...ha a másik fiúnak se kellesz, hát majd találsz egy harmadikat szabadon...
2009. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem feltétlenül gyávaság!Nálam pl az volt,hogy nagyon rossz volt a kapcsolatom,de ő volt az első komolyabb az életemben,és nehezen léptem ki belőle!Viszont már kezdtem tönkremenni idegileg és kellett valaki mellém,aki támogat!Végül gyomorfekéllyel végeztem a párom miatt,és amíg a párom szart rám, a szeretőm támogatott!Ne másokat szólj le,inkább örülj,hogy még soha nem kerültél ilyen helyzetbe!Ha a páromtól lelkileg mindent megkaptam volna,amire szükségem van,biztos nem csalom meg!De mindennek oka van!Más az,ha valaki úgy csalja meg a párját,hogy a párja mindent megtesz érte, az tényleg gusztustalan,de vannak olyan helyzetek,amikor megérthető!
2009. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én nem is olyan régen voltam szerető, és a párom a felszarvazott ffi.

Nálunk egyre hidegebb lett az alap kapcsolat, és egy exemmel, valahogy arra a 2-3órára, esetleg egész éjjel olyan jó érzés volt... A szeretődhöz más viszony fűz. Jobban csókolod, jobban kívánod, jobb vele beszélgetni...

Hogy ezekből kijön valami, szerelem, sajnos nem lehet tudni. Lehet bármi, bár nem álmodoznék.

Amíg valamelyikőtöknek nem lesz terhes ez a kapcsolat, addig tart.

2009. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem külön-külön ülj le velük beszélgetni pl. a jövőről, a változtatásokról... Ha egy rossz kapcsolatban maradsz, az csak mérgezi a te életed is, és a párodét is. A szeretődnél nyilván van esélyed, egyébként nem lennél te az ő szeretője. De egyenlőre úgy tűnik, hogy ő csak használ téged, te viszont a lelki boldogulást (is) keresed. De ha nincs más mód, út, akkor változtani kell. Egy könyvben olvastam, hogy a legtöbben az ilyen szitukban inkább maradnak a meleg f o sban, (ezzel tönkretéve a saját életüket is) mert az kényelmesebb, meg egyszerűbb, ahelyett, hogy ki mernének lépni a száraz hidegbe. De a száraz hideg, csak a meleg f o sból látszik száraznak, meg hidegnek, valójában nem az. Csak más...
2009. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne csald meg a másikat, légy őszinte vele, ha már nem szereted. Gondolom nem szeretnéd a végletekig megbántani.

Ennyire félsz egyedül lenni?

2009. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

undorito qrva vagy!!!

előbb tanulj meg helyesen irni!

-hidjek- látom előbb értél meg testileg mint agyilag!

majd a sors visszaadja! visszakapod az élettől!

2011. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!