Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigizik. Hihetetlenül zavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigizik. Hihetetlenül zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm cigizett amikor összejöttünk, engem hihetetlenül zavar ezért letette, vagyis én úgy tudom. Párszor kiderült, hogy cigizett, de most két-három hónapja semmi, de most újból előjött. Hazudik nekem ezzel kapcsolatban, mert tudom hogy cigizik. Ez nekem olyan mint másnak a megcsalás. Mit tegyek? Szakítás jár a fejemben nagyon!
2011. márc. 29. 21:19
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
41%
Ha ezért otthagyod, akkor nem szereted igazán.
2011. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
20%
Miért, a csaj talán szereti igazán, ha hazudik?
2011. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
36%

Ha ezért otthagyod, akkor a jövődre is gondolsz...

A passzív dohányzás legalább olyan veszélyes, mint az aktív, de az még a jobbik dolog, ha nem melletted szívja.


Segíts neki türelemmel leszokni, mondja meg, hogy elszívott egyet, de te türelemmel, sok-sok figyelemmel legyél mellette.

Úgy nem érzi azt, hogy csak ellenőrzöd, mint valami nyomozó/rendőr/apja-anyja.


Ha nagyon ellenkezik, akkor az már az ő döntése, ez miatt nem szabad összevesznetek, ha annyira szeretitek egymást, bár neki ez hosszútávon nagyon is rossz lehet...


Sok szerencsét!

2011. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
21%
Én is voltam pont ilyen helyzetben. Mikor először becsapott, megbocsátottam, mikor már másodszor is éreztem azt az undorító ízt, amitől az ember életkedve is elmegy, akkor szakítottam. Ott persze kibukott, hogy blabla többet nem, de addig végig hazudott. A cigisek ilyen szempontból nem megbízhatóak (nem csak saját tapasztalat), nem fogja letenni és hazudozni fog. Szerintem szakíts, nem könnyű, én azt a lányt dobtam emiatt, akivel elvesztettem a szüzességem...
2011. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
19%

Akár csak én lennék... engem is hihetetlenül zavar, ennél zavaróbb dolog már csak az lenne, ha más fiúkkal flörtölne és egyéb dolgokat csinálna.

Ha már a szakítást fontolgatod, akkor mond meg neki, hogy válasszon, vagy te vagy a cigi.. én azt nem értem, hogy ha tudja a barátnőd azt, hogy ennyire zavar, akkor hogy nincs annyi esze, hogy abba hagyja.

- számomra ez érthetetlen -

- én úgy vagyok vele, hogy ami zavarja a szerelmem, azt megpróbálom megváltoztatni, szóval ezt elvárom én is... de hiába, azzal a rohadt cigivel van mindig gond, pedig tudja hogy UTÁLOM és ennek ellenére nem változtat rajta... nah ehhez nem is írok többet, mert már így is felhúztam magam, nem is kicsit... egyszerűen nem értem, hogy ha ennyit kér az ember, akkor miért nem lehet rajta változtatni?!!! pffff.. -.-" :@ :@ -

2011. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
67%

21:26


A csaj megpróbált leszokni a dohányzásról a kedvéért, de nem ment. Viszont még így is van benne annyi tapintat, hogy nem akkor pöfékel amikor vele van. Nyilván már halálra idegesíti, hogy valaki egy olyan dologba kíván beleszólni, ami nem az ő ügye.


Ezzel nem a dohányosokat védem, mert szerintem is az egyik legnagyobb hülyeség amit ember csinálhat, de egy párkapcsolatot nem kéne, hogy tönkretegyen.

2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
25%

21:30


jól tetted, ha ennyire nem volt képes, akkor ott baj van..


kérdező, mint fentebb leírtam: válasszon a barátnőd közted és a cigi közt és ha megígéri, hogy nem cigizik, de mégis, akkor szakíts.. tudom mennyire idegesít.. engem is idegesít a cigi, de próbálom elnyomni az utálatom amennyire csak tudom.. (de felhúzott ez az egész engem is most.. rohadt cigi :@)

2011. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
De én megakarom változtatni mindenben. Először cigi. Utánna majd biztos találok ki valami mást. Ezzel fogom állítólag kikészíteni. De remélem az anyjának elmondja hogy a bunkó pasija miért szakított a drága leányával.
2011. márc. 29. 21:44
 9/54 anonim ***** válasza:
37%
ahogy rágyújt, dugd a se¤¤ébe
2011. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
legszivesebben azt tenném!!
2011. márc. 29. 21:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!