Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nála esélyem? Menthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? Menthető a dolog?

Figyelt kérdés

Van 1 srác akit látásból ismerek, és szám.gépen keresztül felvettük a kapcsolatot. Megkérdezte, hogy lenne-e kedvem vele találkozni, beülhetnénk valahova, amikor mindketten ráérünk. (Addig is az egyik közösségi oldalon leveleztünk, dumálgattunk..elárulta, hogy nagyon szimpi vagyok neki, alig várja, hogy jobban megismerjük egymást. Aztán egyik napról a másikra hirtelen megszűnt köztünk a beszélgetés, nem írt; én pedig nem vagyok az a nyomulós fajta lány, aki ráakaszkodjon egy pasira, szóval hagytam a "fenébe" én is, (persze legbelül őrlődtem)..

A napokban volt a születésnapja, ezért kapóra jött, hogy felhívjam és felköszöntsem. Úgy jött le a dolog,hogy örül a hívásomnak, rögtön kérdezte, hogy ráérnék-e pár percre, hogy összefussunk, de sajnos nem voltam a városban..

Rákérdeztem, hogy haragszik-e rám valamiért, azzal magyarázta h. ugyanmár, nincs oka rá.. =) és hogy elég nagy baj h. már nem beszéltünk egy ideje..

Hazaértem, láttam h. ő Online van, ugyanúgy nem írt rám..

Ilyenkor mire gondoljon az ember?? érdeklem vagy sem?? vagy teljesen közömbös vok számára, és várjam meg amíg ő jelentkezik újra??


22/L


2010. dec. 13. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*vagytok
2010. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
oké csak eddig nem volt megoldható munka és tanulás mellett.. én meg nemtudom h. hozzam fel megint a témát, hogy ne tűnjön nyomulásnak, először csak haveri/baráti kapcsit szeretnék, ne higyje, hogy könnyenkapható vagyok : )
2010. dec. 13. 14:25
 13/14 anonim ***** válasza:
ez mekkora lol, bocsánat, nemis találkoznak de a csaj belül örlődik, hogy mennyire szereti. Máskor meg igy úgy csesztetnek, hogy ezt és azt ne ronts el ismerkedéskor, ha pasi vagy :D
2010. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj, de szó nem volt szerelemről! :) még nem is ismerem igazán, ugyan hogy lehetne szerelmes így vki.. :) egyszerűen nem szeretném elszalasztani a lehetőséget, és ezért kértem tanácsot, hogy ilyenkor mi a helyes! szal kicsit félreértelmezted sztem :)
2010. dec. 13. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!