Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Van egy lány és barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feca1998 kérdése:

Üdv. Van egy lány és barátom azt mondta neki szerelmes vagyok belé de csak vicböl és én télleg az vagyok és eddig udvaroltam neki és mondta neki a barátom hogy csak viccelt és azt mondta a lány Hála istennek. Mit csináljak hogy valamit elérjek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nőj fel.
2010. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a nicknevedből ítélve 98 as vagy, ergo 12 éves.... Tizenkét évesen én is pontosan így voltam, csak én mondtam el, nem kell aggódni, semmit sem fogsz elérni nála sztem... egy 12 13 éves lánynak van jobb dolga még mint fiukkal szenvedni


15/f

2010. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!