Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak 1 hónapos fordulóra?

Figyelt kérdés
mit szoktak ilyenkor venni?
2011. nov. 17. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Tesco-s táskába pinazsírt kis kolbásszal.
2011. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

semmi fantáziád, kreatívságod nincsen? még csak egy hónaposak vagytok, annyi mindent ki lehet még 'lőni'... írj neki verset, szerelmes levelet, írd össze pontokba, hogy miért szereted. faragj neki, hajtogass, rajzolj neki, nem tudom, hogy mibe vagy jó.

vehetsz neki parfümöt, egy szál rózsát, virágcsokrot, bonbont, 'elegáns' csomagolású csokit, hívd meg egy vacsorára; ebédre vagy csak egy forró csokira, ha tehetősebb gyerek vagy akkor vegyél neki gyűrűt vagy nyakláncot, ha nem, akkor bizsu is megfelel például egy fülbevaló

2011. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A napokat is ünneplitek? :D
2011. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A napforduló sokkal menőbb. Nem három hónapja vagytok együtt, hanem 90 napja.

Komolyan nem értem, hogy mi a p.csának ünnepelni az ilyesmit. Teljesen felesleges. Ha majd lehúztok egymás mellett öt évet, az már teljesítmény.

2011. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk egy hónaposak és nem ünnepeltük meg. Gázok vagyunk? Nekem ez az első kapcsolatom ráadásul... :D
2011. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kenyeret, parizert és egyetek.
2011. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még ugye nem akkora kor,de ha szeretnél venni neki nem kell még túlzásba vinni. 1 kis csoki, vagy ha tényleg nagyon jóban vagytok kettőtökről valami közös fotó.
2011. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy doboz sört (minden hónapos fordulónál annyi dobozt ahány hónap telt el)


:)

2011. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. a kérdező LÁNY xD

Amúgy semmit nem kell venned, ne arról szóljon a szerelem, hogy minden hónapban ajándékot veszel a barátodnak.

Talán hívd át pizzázni, vagy nézzetek meg egy filmet közösen vagy főzzetek együtt. Ezek még romantikusak is. *.* :)

2011. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!