Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az én jelenlétemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az én jelenlétemben fűzi a csajokat. De velem akar összeköltözni. Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Mindenhol mindig más csajokra kíváncsi, jókat beszélget velük, szinte izzik a levegő. Ha szólok, hogy ez nekem probléma, nagy veszekedések vannak, de semmi nem változik, mert ő ilyen jellem.

Most velem komoly tervei vannak.

Van itt bárki, aki így letudná élni az életét ilyen pasi mellett?

nem tudom inkább csukjam be a szemem, amit nem tudok, nem fáj, vagy keressek mást?

ha az utóbbit választom, hogyhogy ilyen srácnak lesz felesége egyszer?

vagy én legyek az?

segítsetek légyszi, valami támpont kérlek.


2010. dec. 14. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát, mennyi idősek vagytok?
2010. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha te meg egyfolytában pasiznál mellette? Ha szóvá teszi, hááááát te meg egy ilyen jellem vagy :D
2010. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen manust halott öregasszonnyal sem hagynám egyedül, csak he már le van szögezve a koporsófedél. :-)
2010. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

25-28 évesek vagyunk

és igen, egyfolytában nem bírok mellette lazítani, mindig azt érzem hogy "harcban állok" valami csajjal versenyben.

és tuti hogy lesz felesége, meg gyerekei!egy ilyennek.

amúgy fordított esetben ha én csinálom nagy balhé van.

2010. dec. 14. 17:16
 6/12 A kérdező kommentje:

amúgy nem is tudom hogyan kellene kivédeni olyan eseteket, amikor pl állunk a pénztárnál, és az előtte álló csajhoz olyan közel áll, szinte egy "faroknyira". csak úgy.

én meg lesek ki a fejemből....

2010. dec. 14. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Szerintem valami hasonló jellem lehet, lehet, hogy tűzoltónak kéne elmenni.

2010. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a linkeket

az elsőnél magamban kerestem már a hibát

a második meg totál lelombozott, mindegy ki a hibás, ennek nincs jó vége.

DE:

hogyhogy ilyennek lesz felesége?

vagy vannak olyan nők, akik szintén komoly kapcs-t is fenn tartanak, de szeretnek más pasik felé kacsintgatni, amikor szerelmesek?

bár ilyen lennék!

2010. dec. 14. 17:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki mit főzött, egye meg. Miközben normális fiúk tucatjai vannak szabadon, az ilyen félállat dugódanik egyszerre több diszkósribit is altesti kalandokban részesítenek. De meg is érdemli, akinek ilyen kell.
2010. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem csal meg csak mentálisan.
2010. dec. 14. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!