Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátom, de ottvan az öccse . (? )

Figyelt kérdés

Mindennél többet jelent nekem a barátom,de van egy öccse aki eszméletlen jó pasi.

Nem akarok tőle semmit,meg amugy is esélytelen,de nemtudom mit csináljak.

Ez nekem olyan durva,hogy a barátomhoz megyek,közbe meg az öccsén ámuldozok,hogy jaj de jó pasi.

Mit tegyek? Ez így nem kóser...

Én 18,barátom 19, öccse 17


2010. dec. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
dontsd el, hogy mit akarasz... kiert dobog jobban a szived, majd ha megvan a valasz, akkor lepj...
2010. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát durva lenne összejönni az öccsével, meg te úgy se nyugszol le ha tetszik. Ha nem tudsz magadon uralkodni akkor szakítanod kell a pároddal és az öccsét is felejtsd el. Sajnálom, de nagy balhé lenne és ugye te nem akarsz két testvért összeugrasztani? Már pedig ha sürgősen nem felejted el az öccsét! akkor nagy bajban leszel.
2010. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha mindennél többet jelent a pasid,akkor az öccsénél is többet jelent neked,mert a minden az a minden!!hülye kérdés volt,már SORRY!!!
2010. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dobd ki a pasidat, és az öccsét is felejtsd el.

Ilyen kérdést....

2010. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet meleg az öccse:)
2010. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!