Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a távkapcsolat titka?

Figyelt kérdés
te hiszel benne?
2011. okt. 13. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem és az odafigyelés. Nehéz, de működik ha figyelnek rá.


Naponta teló/hétvégenként tali. Minimum.

2011. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én nem hiszek benne, elég kevés működő távkapcsolat van. de az az alap hogy minden nap megbeszélitek a dolgokat telón vagy msn/skypon... mondjuk előbb utóbb az egyik fél elkezd féltékenykedni-> aztán ebből veszekedés lesz-> és szakítotok...
2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem működik csak nagyon kivételes esetben. Csak az a baj, hogy mindenki azt hiszi Ő a kivétel.
2011. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem működőképes.
2011. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

"elég kevés működő távkapcsolat van."


Hát közeli kapcsolatok is hűde sokáig tartanak. mondjuk előbb utóbb az egyik fél megunja a sok együtlétet-> aztán ebből veszekedés lesz-> és szakítotok...

2011. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
19:58 ez komoly? Erre tudiod mit tudok felelni? A szomszédomban 3 gyerekes anyuka van akinek a férfje németországban dolgozik és nem 2-3 hetente jár haza hanem kb. 2 havonta. Nem látom azt hogy szétmenne a család vagy hogy félre lép a feleség. Mindenre van megolds csak tehetetlen p*csök vannak.
2011. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez engemis érdekel h hogy megy egy ien kapcsolat de amint látom h mit irtak sajna elbizonytalanotam :S ajna ez van
2011. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat másképp működik. Ha mindkét fél nem tart össze akkor szét szakad. Az hogy valaki itt hagy valakit, mert elmegy dolgozni az teljesen más eset mint akik távkapcsolatban járnak egy ideje. Az is működhet, ha akarják. Aki sír, rinyál, mert nem bírná ki annak soha a bűdös életben nem is fog. Ez emberfüggő. Nekem ment távkapcsolatban? Akkor másnak is mehet. Meg nem tart örökké a távolság.
2011. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én távkapcsolatban élek (2 éve), és az elejétől tudtam, hogy az lesz. Minden hétvégén találkozunk, péntek délutántól vasárnap délutánig vagy hétfő reggelig vagyunk együtt. Kivételes esetben kimarad 1-1 hétvége, de igyekszünk mindig találkozni.

Minden este beszélünk msnen (épp most is :), ha nem msn, akkor telefonálunk. Ha ez nem jön össze, előre szólunk egymásnak, hogy más a program, ne izguljon.

Ha külön programunk van, nem féltékenykedünk, nem titkolózunk, mindent megbeszélünk egymással. A jó kommunikáció és a bizalom az alapja a kapcsolatunknak.

Ha szereted a másikat, úgyse akarsz félremeni.

Nekünk valahogy nem volt kérdéses, hogy működni fog-e vagy sem. Tudtuk, hogy együtt akarunk lenni, és tudtuk, hogy ezért tenni is kell. Szeretjük egymást, és eldöntöttük, hogy tűzön-vízen kitartunk egymás mellett. A zsákunk foltjai vagyunk:)

Szerencsére még pár hónap és össze tudunk költözni.


Szerintem ha valaki akarja, sikerül neki távkapcsolatban is együtt maradni.

2011. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!