Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » életbevágóan fontos! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

életbevágóan fontos! Milyen megoldás létezik még?

Figyelt kérdés

én (f/22) és a barátnőm (18/l) tegnap beszélgettünk telefonon (napi szinten 3-4 órákat szoktunk) és megkérdezte hogy a szüleim mit szólnának ha véletlen terhes lenne.Azt válaszoltam neki hogy lehet hogy elvetetnék de én biztos nem és akkor is vele maradok ha ez történik . Ez nem tetszet neki de nem is ezzel van a baj hanem azzal hogy valahogy addig csavarta a dolgot hogy oda lyukadtunk ki elmondtam neki mit gondolt anyám elsőnek róla még amikor nem találkoztunk (fene az őszinte fejemet).Az pedig a következő volt: biztos csak felakarja csináltatni magát hogy átjöjjön!

Ekkor letette a telefont 1 óra alatt csináltam neki 100 nem fogadotatt de csak felvette végül és zokogtunk mind a ketten hogy az én anyám vérig sértette őt és még soha nem érezte magát igy megalázva és már nem akar semmit.

Mondta hogy nagyon szerelmes belém és én vagyok a legtökéletesebb srác de nem tudna anyám szemébe nézni ezek után.Én nem engedtem el őt ilyen egyszerűen és addig csavartam hogy KELL LENNIE MÁS MEGOLDÁSNAK és tudom hogy ha van megoldás akkor vissza jönne. segitsetek kérlek.

(én magyar vagyok a fiú és a lány ukrán ha a határ nem lenne minden rendben lenne, 2,5 hónapos a kapcsolat )

Én vele akarom leélni az életem már a gyerekeket is elneveztük mit mondjak ? mit tegyek ? kit kérdezzek ?


2010. dec. 15. 03:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Vagy külön neveljétek fel, vagy az ő szülei nyakán.
2010. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

tesóm barátnője is pont ilyen volt... csak fel akarta csináltatni magát h bekerüljön a családba, mert jobban élünk mint ő... Aztán abortusz lett mikor rájött h esélytelen!

Felejtős a lány, sajnálom... Ha nem ez lenne a szándéka, röhögött volna egyet azon amit anyukád (nagyon okosan) mondott.

2010. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Engem ex pasim azért dobott, mert az anyukájából egyszercsak "kitört" hogy nem bírja elviselni a fejem. És a srác ezért dobott... szal... szerintem megoldható a dolog nálatok. Fel a fejjel. Ne az anyukád szava legyen a fontosabb, hanem az amit érzel.
2010. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Én teljesen átérzem ezt. Engem sem bírtak a fiúm szülei, úgy gondolták, azért jár velem, hogy bevezessem a 'szexualitás'rejtelmeibe. És hát elég dúrva vádak értek, mit ne mondjak. Nyilván csak a hátam mögé.

Azóta kicsit javult a helyzet, mivel rájöttek, hogy kicsit komolyabb attól a dolog(2éve járunk).

De még most is hallok olyat, hogy én csak be akarok furakodni, mert ők jobban élnek valamennyire.

Ilyenkor rettenetesen megbántódom, de előbb utóbb lecsillapszom.

Valószínűleg róla is jobb véleménnyel lesznek, ha látják, tényleg komoly a kettőtök dolga.

2010. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Fel kell tenned magadnak egy kérdést.

Fel tudod nevelni ezt a gyereket a szüleid segítsége nélkül úgy, hogy semmiben ne szenvedjen hiányt?

Ha erre a kérdésre a válasz nem, akkor abortusz.

Ha igen, akkor a lánnyal közösen döntsétek el, hogyan tovább.

De gondold át alaposan mit teszel. 22 éves vagy, még nagyon fiatal az apasághoz, előtted az egész élet. Tényleg eldobnál magadtól mindent egy 2,5 hónapos kapcsolatért? Úgy érzed tényleg helyes döntés?

Rajtad áll mit teszel.

2010. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Oké, lehet én értettem félre, de akkor a lány most terhes, vagy csak arra volt kiváncsi, mi lenne ha...?

Ez a csaj túl érzékeny, nem tudom hogyan élte túl az életet 18 éven át.

Te is teljesen elvesztetted józan itélőképességedet. 2,5 hónap SEMMI! Egyszerűen felesleges ilyen nagy szavakat használnod egyelőre.

2010. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
2,5 hónap tényleg nem sok. Tudom, hogy ilyenkor nehéz, de próbálj meg józanul gondolkodni, és ne viselkedj úgy, hogy később megbánd... Ha tényleg szeret, Ő is a probléma megoldásán fog gondolkozni. Ha meg továbbra is ilyen marad, akkor túlságosan érzékeny. Szerintem...
2010. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a lány nem terhes, csak feltette a kérdést.


Látszik hogy még nagyon fiatalka. A szüleid részéről ez egy általános tapasztalat alapján történt megfogalmazás. Mert simán elképzelhető, hogy valaki ezért keresne onnan pasit, hogy átkerüljön ide a tutiba. De mondd meg a kislánynak, hogy ettől még ezt nem rá mondták. Még nem is ismerik, és legyünk őszinték, te sem nagyon. Esetleg ha ennyire oda vagy érte, fizethetnél neki egy ideutat, hogy megismerjék a szüleid.


Ezen igazán felesleges megsértődni. Ha meg ilyen érzékenyke, hogy mindenen megsértődik, lehet hogy jobb is ha nem folytatjátok, mert állandóan csak engesztelheted kifele, és ez egy idő után nagyon fárasztó.


32/N

2010. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

nekem ő az első és nagyon szeretem , most ott tartunk hogy gondolkozik rajta ahogy "ismerem" szerintem képes lenyelni ezt a dolgot és idővel begyogyul a seb , de a heg megmagarad.

Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 18. 05:02
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaj drágám, de mégis miféle heg marad meg? ebben semmi sértő nem volt amit anyukád mondott. Ismeretlenül nagyon is reális eshetőség. Ez nem a konkrét személynek szól, hanem általánosságnak. Ez olyan minthogy én ügyvéd vagyok, és általában azzal szokták kezdeni az ismeretlenek, hogy persze, akkor biztosan simlis vagyok, vagy dúsgazdag vagy akármi negatívat. És most ezen sértődjek meg? Ugyan már.
2010. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!