Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen érdemes tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

23 évesen érdemes tőlem idősebb nővel összejönni?

Figyelt kérdés

Ezt ugy értem, hogy mondjuk egy 25 éves nő az már családcentrikusabb mint egy 20 éves? Szeretnék egy stabil kapcsolatot, nem pedig csak egy olyat hogy 1 év után szétmegyünk mert ő még nem élte ki magát meg ilyesmi...

Vagy hány éves kor környéken van ez a stabilitás?


2010. dec. 15. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a tendencia, hogy az idősebbek érettebbek, de ez semmit nem garantál. Egy gyerekes anyuka is lehet gyerekes egyszerre minden értelemben. Sokat kell beszélgetni, meg kell ismerni a személyiséget. Mert van fiatalabb korosztályban is "érett"...
2010. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez egyénfüggő, nem korfüggő

a statisztika alapján igen, de hát a valóság nem statisztika

2010. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem... köszönöm szépen.
2010. dec. 15. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl 22éves létemre komolyabb, érettebb vagyok mint egy családos anyuka!
2010. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na kenem ilyen hő kell! én már kiéltem magam rég... most ért véget egy 3 éves kapcsolatom és már annyira szeretném magam lekötni egy komoly stabil nővel... csak sajnos az ilyen ritka. :( szorakozás terén meg csak kis csitrik vannak a buliba is és és igazi nő meg sehol... tudom nem buliba kell keresni.. de akkor hol???
2010. dec. 15. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
2 év az semmi, nyugodtan összejöhetsz egy 25 éves csajjal. Azt hittem már 30-40 körüli nőre gondoltál.
2010. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!