Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még nem felejtette el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem felejtette el az exét, érdemes vele összejönni?

Figyelt kérdés
Nos, eléggé bonyolult szituáció. 2db hete szakítottak (1,5 éves kapcsolat), álítólag szerelmes is volt(az első 4 hónapjukban, utána csak a szenvedett). Nekem tetszik a lány, ami nyílt titok, mint ahogyan az is, hogy ugye ő sem felejtette még el az előző kapcsolatát, és ugye én is tetszem neki. Magával az összejövetellel nincs probléma, mert biztos vagyok abban, hogy benne lenne a dologban. A probléma ott kezdődik, hogy én ugye szeretem, rövid idő után már képes lennék szerelmből is, ő azonban ha még nem felejtette el a régit, mi keresni valója nálam? Ha azt mondja 'szeretlek', akkor így már nem lesz a szememben hiteles, és azzal óvodáskodni, hogy: 'mennyire és mennyire szeretsz?'.... Nem a legjobb ötlet... Ugye két esélyes, később vagy belémszeret (amire valljuk be ilyen el nem feledett dologok után kicsi az esély), vagy azt mondja, hogy 'ne hari, nem szeretlek igazán' (azaz gyakorlatilag csak arra használna ki, amíg lelkileg rendberakom, aztán repülök), végül az, hogy nem fogom érezni, hogy szeret és én lépek ki ebből az egészből. Elég ha csak arra gondolsz, hogy csók/együttlét közben vajon most vissza gondolt-e az exre... Lelki teher lenne ez egy kapcsolatban. Én 23F ő 18L, picit fiatalnak érzem, ettől függetlenül azért gyönyörű. Olvastam pár kérdést, amire a felejtés legjobb célpontjává az új pasit helyezik. Valkinek bejött, valakinek nem, racionális szempontból szeretném véleményeteket kérni. Ti hasonló helyzetben mit lépnétek?
2010. dec. 24. 23:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Szerző:


A leányzó mondata:

'de ha van más akkor esélyesebb h hamrabb elfelejtem meg belészeretek'


vitatkoznék ezzel, de ott helyben azért nem aartam végképp megölni az esélyeimet.

2010. dec. 24. 23:20
 2/3 modian ***** válasza:

A párom az exével való szakítás után öngyilkos akart lenni, de a barátnői lebeszélték. Aztán 2 évre rá összejött velem. Nyomtam pár hisztit, mert mindig félt, hogy úgy jár és az exéhez hasonlítgatott, ami engem eléggé sértett, lévén köztünk gigászi különbség, méghozzá ide a plusz. Mikor ugyanannyi idős volt a kapcsolatunk, mint mikor szakított vele az exe, akkor rémülten félt, mert várta, hogy én is kodobom. Aztán leesett a tantusz neki, mikor hiába várta. Gyakorlatilag akkkor kezdődött a kapcsolatunk. Azóta már a jegyesem.


Úgy veszem ki, hogy nálatok nem lesz ilyen negatív hasonlítgatás. Pozitív még lehet, ami gázabb. Szerintem ha jobban el tudod csavarni a fejét, mint az exe, akkor csak egy emlék marad neki.


Egy próbát mindenképp megér. Ragadd magaddal, úgy csókoljj, hogy gondolkozni ne tudjon. Érezz rá a csajra, lepd meg, de nem ajándékkal, hanem úgy értem, hogy lepődjön meg, hogy milyen érdekes vagy. Biztos van valami, amit nem gondolt volna trólad és pozitív neki. Na, így. :)

2010. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg nem foglalkoznék vele. Az ilyen embereket még a baráti körömben sem akarom tudni, nemhogy párkapcsoaltban.
2010. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!