Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseteeek! :S Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittike.e kérdése:

Segitseteeek! :S Szerintetek mit érez?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiu,akivel álltalában egy szórakozó helyre járunk,nagyon megtetszett amikor szombatonként láttam.. felkutattam az egész facebookot hogy megtudjam ki ő,aztán kiderült hogy közös barátaink vannak:) bejelöltem.. elekzdtünk beszélgetni és nagyon jol kijöttünk.. aztán szombatokat már együtt töltöttük a bulikba! végüll oda jutottunk hogy egyik este nagyon " rám votlak szállva " a barátai,mert majdnem mind össze akar jönni velem.. és ő ezért soha nem hagyott ott,nehogy történjen valami:D végül elkezdtünk táncolni.. megcsokolt.. az egész estét együtt töltöttük és csokolztunk végig.. meg ölelgetett állandoan.. aztán másnap msnen szóba se hoozta ezt végül nem birtam és megkérdeztem hogy most akkor milessz? aztán végülis megeggyeztünk hogy mégtalálkozgatunk.. azota ugyan ugy beszélgetünk msnen de soha nem hozza fel a témát.. és azota nem is láttam,egyikőnk se volt buliba:S

akkor szerintetek? fél kezdeményezni? vagy egyátalán nem akar semmit csak a barátai miatt volt velem,hogy bebizonyitsa ő kap meg engem? segitsetek:( bele szerettem!!


2010. dec. 15. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csajozos típus és nincs most olyan lány a láthatáron akkor van esélyed csak félénk vagy úgy tesz mintha nem érdekelnéd...
2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól hogy nem úgy kezdünk 1 msn beszélgetést hogy üdv szerelmem vagy akármi XD attól még éppen együtt lehetünk XD vagy attól h nem firtassuk hogy na és a tegnapi akció 93. perce ..XD hívd fel telón vagy menj el hozzá és ki derül


19F

2010. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem,egyátalán nem az a csajozós meg nagyképű tipus. de akkor én kezdeményezzek vagy mi?:S


a második válaszra meg : tudom,tisztába vagyok ezzel -.- de egyátalán fel se hozza a témát.. de én nemfogok csak ugy elmenni,szerintem ha akarna valamit akkor ő hivna.szerinted?:|

2010. dec. 15. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

ha ő nem kezdeményez, és nagyon szeretnéd, akkor megteheted te is.

figyelj, a mai világban nem gáz, ha a csaj kezd nyomulni, a fiúknak is kell a bátorítás... :)

beszélgess vele, találkozzatok, viszonozd, amit a buliban kaptál, simogasd meg, öleld át, ha valamit akar ő is, akkor nem fog ellenkezni.

hajrá ;)

L/17

2010. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jo,megprobálom csak nem szeretnék nagyon nyomulni

Köszönöm a választ!!:)

2010. dec. 15. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy te egy biztos pont vagy a számára? Mármint olyan biztos pont, hogyha elmegy bulizni az adott helyre, akkor te ott leszel neki, akivel töltheti az időt, akit taperolhat, akit csókolgathat, esetleg később még többet akarhat tőle. Lehet, hogy nem is akar kapcsolatot egyáltalán, csak "időtöltésnek" vagy neki.

Vagy tényleg kicsit félénk, és nem mer lépni, vagy nem tudja, hogy hogyan kell innen továbblépni. Ha ő nem csinál semmit, nyugodtan csinálj te, hívd el találkozni (nem buliba), vagy hívd át magadhoz, vagy akármit, amit jónak látsz és figyeld a reakcióit!

21/L

2010. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!