Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Titeket zavar, ha a barátotok/barátnőtök az exéről beszél, vagy szóbahozza?

Figyelt kérdés

Zavar, vagy rosszul esik?

Nem vagyok egy féltékeny típus, csak egy természetes szinten, viszont nem szeretem hallgatni, ha szóbahozza a barátom a volt barátnőjét.

Nem úgy hozza szóba, hogy dicséri, de akkor is idegesít kicsit, meg nem jó érzéssel tölt el.

Ti hogy vagytok ezzel?

Kort és nemet is, légyszi!


2010. dec. 15. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem...érdekes szerintem (:.
2010. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint mi érdekes?:)
2010. dec. 15. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért zavarna? Semmi olyat nem mond a volt barátnőiről, amiből azt lehetne sejteni, hogy még szereti, vagy akár kedveli őket.
2010. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromat idegesíti, engem meg az idegesít hogy ha pl eszembe jut egy jó sztori, mindig ki kell szortíroznom az exeket, és lecserélni őket vmi olyasmire hogy "bnőm" vagy "ismerős" vagy "volt osztálytárs", és úgy érzem magam mintha valami bűnös dolgot kéne eltitkolnom...
2010. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

amíg olyan egészséges szinten hozza őket szóba addig nem. de mondjuk ha minden 2. storynak ő lenne a főszereplője akkor már kezdenek idegesíteni...

inkább engem az zavar h a párom kérdezget az én exeimről v olyanokról akikkel őelőtte vmilyen kapcsolatba kerültem, és mondja h tök szar hallgatni a választ de azért kíváncsiskodik meg kérdezgeti.. de hát ő tudja ha már kérdez válaszolok.

2010. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát engem zavart, mikor vagy háromszor elmesélte hogy kilómétereket gyalogolt rózsával a kezében csakhogy láthassa, velem ilyet nem csinált, igaz közelebb lakom hozzá és már felnőtt azóta

sőt a csaj nem engedte be a lakásba, és haza is gyalogolt sokat, és pár hét szünet után ezt is megbocsájtotta neki, meg elkísrte orvoshoz, suliból is lógottm iatta, engem sosek isért el dokihoz,

meg mondogatta h akkoriban ő volt neki a világ közepe, meg azt is megbocsájtotta neki h megcsalta,

bár akkor már nem volt boldog, két és fél évig együtt ovltak, első barátnő volt, sőt szexben is kölcsönösen ők voltak egymásnak az elsők,

meg ha felhoz egy témát akkor hozzácsatolja hogy xy nal járt akkor még és ő is ott volt

meg h igaz cudi volt de neki az nem számít, az arcába szeretett bele, meg a bazi nagy szemeibe, meg mondta h neki a nagyszemü hosszú hullámos hajú csajok az esetei, meg a japán csajok, és h a ovlt nője is nagy szemü volt, de mondta h én nem voltam kifejezetten az esete, mert nekem egyenes rövidebb hajam volt és kisebb szemeim, de azért belém szeretett

szal ez furi

mondogatta egy másik alkalommal h mikor a csaj lecumizta, akkor hívta az anyja telefonon, és ezért elment

pedig tényleg nem olyan pasi a barátom aki felvágna nagyon a szex témával

neki nem voltak alkalmi kapcsijai

meg nem szeret se bulizni, se félre kavarni

és rólunk még nincs közös kép, azt se engedi h lefényképezzem, mert nem szeret fotózkodni, pedig én a barátnője vagyok, a csajról meg róla viszont volt pár közös kép

meg azt is elmesélte nekem hogy a régi e mailjébe belépett és talált ott egy közös képet a csajról meg magáról, kiváncsi lennék kitörölte e vagy lementette

meg véletlen megláttam hogy egy pár évvel ezelőtti ajándékos zacsi hevert nála, és kiváncsiságból elolvastam kitől kapta, és bele volt írva az xy neve meg h boldog szülinapot és szeretlek

meg a telefonszáma is megvan neki még a csajról

"elvileg" már rég nem beszélnek

meg a csaj messze jár suliba és van pasija

néztem a képeit., szép lány, bár barátomnak nem jön be az új stílusa, hogy karika van a szájába meg az orrába

meg összes barűtnője nagyobb mellü volt mint én, meg sztem

menőbbek is, mert a csajnak van jogsija, diplomája meg tud angolul és gitározik is, én viszont ezekhez nem értek, minden eddigi csaja fiatalabb volt nála én meg fél évvel idősebb vagyok, bár igaz h jópár évet letagadhatok

de nincs önbizalmam, ezért vagyok olyan kételkedő, meg azért is, mer párom nehezen mutatjak i érzelmeit, de sztem a csajnak kimutatta mert a fotón is mosolygott önfeledtem csillogó szemekkel :(

igaz az régen volt

bár szeretne annyira, mint akkor azt a lányt,

de mondta hogy szeretne majd tőlem gyereket, igaz h pár év múlva, meg mikor msn eztem akkor mekgérdezte háromszor kivel chatelek, és tök féltékenynek tűnt, persze sosem vallja be :) meg olyan drága dolgokat vesz nekem sokszor, ennek örülök h ennyire szeret, de nem akarom h túl jó legyen hozzám én meg kevésnek érezzem magam mellette, vagy ő érezze azt h kevés vagyok neki

megpróbálom nem másokhoz hasonlítgatni magam

szal zavar hogy 7 hónap együtt járás után kb havonta vagy három hetente szóba kerül a csaj neve

2010. dec. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy az exéről beszél, magát is beleszövi, illetve sok olyan dolog derül ki abból, ahogy az exéről beszél(illetve, hogy milyen is volt az ex személyisége), amit amúgy nagyon-nagyon hosszú idő folyamán tudnál csak meg.


Szóval én azt mondom, hogy örülök, ha a barátnőm arról beszél(ne, mivel most nincs).

2010. dec. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

03:48


Pont erre gondoltam én is amikor a barátomnak az exekről meséltem, de sajnos visszafelé sült el a dolog, és amit egy szó nélkül végighallgatott, később üvöltve vágta az arcomba, különböző jelzőket hozzácsatolva...Az nagy csalódás volt nekem, mert én csak jót akartam, azt amit te is leírtál...

2010. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

01:07-es válaszoló, megértelek, tudom, hogy rossz érzés, ha nem mutatja ki valaki az érzelmeit.:(

De szerintem próbáld vele tisztázni a dolgokat, az a legjobb!:)

2010. dec. 16. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!